Миколаївсько-різдвяний благодійний марафон в ЧНУ завершився. Ми не підбивали підсумки, скільки коштів зібрано чи скільки подарунків вручено. Набагато цінніше було відчути причетність до колективного прояву доброчинності. Бо благодійність — це про щедрість і про справедливість, це про спілкування і про підтримку.
Переглядаючи світлини з цих заходів, ми побачили, що наші студенти отримують кайф від добрих справ, що вони в умовах карантину об’єднувалися заради тих речей, які важливі, які впливають на якість їхнього життя. Тож коротко про покоління Z і рух, який об’єднує студентство навколо благодійності.
Наші студенти інституту інформаційних та освітніх технологій влаштували доброчинну акцію для дітей з Черкаського навчально-реабілітаційного центру «Країна добра». Там їх зустріли як добрих друзів, адже і сама директорка закладу Ірина Зганяйко випускниця Черкаського фізмату.
Студенти інституту іноземних мов, факультету обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем зібрали гостинці нашим захисникам і відправили їх на передову.
- ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО «СВЯТИЙ МИКОЛАЙ УЖЕ В ДОРОЗІ ДО НАШИХ ЗАХИСНИКІВ»
- ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО «ПРЕДСТАВНИКИ ФОТІУСУ ЗІБРАЛИ НЕОБХІДНЕ ДЛЯ БІЙЦІВ АТО»
Про безпритульних тварин подбали студенти інституту природничих та аграрних наук, а студрадівці інституту педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва з подарунками відвідали своїх підопічних в Черкаському міському товаристві захисту тварин «Друг» — так завершилась їхня акція «Лапа доброти».
- ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦЕ: «ННІ ПРИРОДНИЧИХ ТА АГРАРНИХ НАУК ДОЛУЧИВСЯ ДО ДОБРОЧИННИХ ЗАХОДІВ»
- ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦЕ: «ПІДОПІЧНИМ ТОВАРИСТВА «ДРУГ» ПРОСТЯГЛИ «ЛАПУ ДОБРОТИ»
- ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦЕ: «ННІ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ, СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ І МИСТЕЦТВА ПРОВЕЛИ СВЯТКОВУ ЗУСТРІЧ ДЛЯ СТУДЕНТІВ»
З гостинцями до малечі вирушили студенти інституту української філології та соціальних комунікацій та інституту фізичної культури, спорту і здоров’я. Цьогоріч їх чекали в Черкаському навчально-реабілітаційному центрі, Вільшанській спеціальній школі та Золотоніській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті.
- ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦЕ: «ННІ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА СОЦІАЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ПОДАРУВАЛИ ДІТЯМ НОВОРІЧНЕ ДИВО»
- ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦЕ: «"МИКОЛАЙЧИКИ" ДЛЯ ЧЕРКАСЬКОГО ДИТБУДИНКУ»
- ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦЕ: «ЗІБРАНО ДОПОМОГУ ДЛЯ ШКІЛ-ІНТЕРНАТІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поспілкувалися з сонячними дітками (громадська організація «Сонячні діти») студенти інституту економіки і права.
- ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦЕ: «БЛАГОДІЙНИЙ МАРАФОН ЧНУ: ЗІБРАНО КОШТИ ДЛЯ ГО "СОНЯЧНІ ДІТИ ЧЕРКАЩИНИ"»
Розчулили нас теплі світлини із зустрічі викладачів та студентів психологічного факультету з підопічними з Черкаського геріатричного пансіонату, адже увага до літніх людей нічого не коштує, але ціниться дорого.
- ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦЕ: «ПСИХОЛОГИ "ПОДАРУВАЛИ МАЛЕНЬКЕ ДИВО" ПІДОПІЧНИМ ГЕРІАТРИЧНОГО ПАНСІОНАТУ»
Наші історики, філософи, а тепер уже й міжнародники мають давні приятельські стосунки з дитячим відділенням Черкаського онкологічного диспансеру. Нині вони не тільки поширювали книгу, створену психологом онкодиспансеру Надією Азаматовою разом Із хворими дітьми, а й здали плазму в «Biopharma Plasma Черкаси». А свої виплати за донації плазми пожертвували в благодійний фонд на ліки для дітей, хворих на ВІЛ та СНІД.
- ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦЕ: «ВРЯТУЙ ЖИТТЯ — ПРИДБАЙ КНИГУ!»
- ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦЕ: «СТУДЕНТИ Й ВИКЛАДАЧІ СТАЛИ ДОНОРАМИ ПЛАЗМИ»
Традиційно Студентська рада університету відправила гостинці у Лисичанську школу №24 і з нетерпінням чекала відповіді. Адже нам усім тепліє на душі, коли отримуємо фотографії з нашими подарунками і усміхненими обличчями пані Наталії, директорки школи, та її учнів.
- ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦЕ: «ЛИСИЧАНСЬКА ШКОЛА № 24 ОТРИМАЛА ПОДАРУНКИ ВІД СТУДРАДИ»
У ці дні директори інститутів, декани факультетів проводять неформальні зустрічі з дітьми-сиротами і під опікою, а таких студентів щороку більшає. Нині їх навчається 80. Поспілкувався з неповнолітніми сиротами і ректор університету Олександр Черевко, а цукерки від Святого Миколая передав їм голова профкому ЧНУ Ігор Погрібний.
- ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦЕ: «РЕКТОР ПОСПІЛКУВАВСЯ ЗІ СТУДЕНТАМИ З ЧИСЛА ДІТЕЙ-СИРІТ»
Придбала і я «Хоробрі серця», і кошти для безпритульних тварин перерахувала, і в АТБ на благодійних полицях періодично залишаю допомогу. Тож, дорогі колеги, студенти, новорічно-різдвяні свята лише розпочинаються. І всі ми ще можемо стати добрими чарівниками для ближніх. Навколо нас так багато тих, хто уже й не чекає дива: самотній сусід чи сусідка в багатоповерхівці, або бабуся на краю села, викинуте на вулицю кошеня чи безпритульний собака, однокурсник у скруті чи хвора мама однокурсниці… Зробіть це, і ви помітите, що від зробленої пожертви, щоб то не було: ліки, гроші, хліб чи одяг, чи й просто ваша увага, — вам стане світло й тепло на душі.
З прийдешніми святами! Творіть добро!
Галина Гаврилюк, проректорка з освітньо-виховної та іміджевої діяльності