Цьогоріч вступникам пільгових категорій надано можливість проходити вступне випробування у форматі співбесіди замість національного мультипредметного тесту. У приймальну комісію Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького надійшло 25 заяв від таких вступників.

Детальніше...

Особливістю цьогорічної вступної кампанії є її розтягнутість у часі. Таким чином усі, хто хоче вступити на навчання, матимуть таку можливість.

Детальніше...

Майор Микита Надточій, випускник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, який тимчасово очолює полк «Азов» Національної гвардії України,  за кілька днів після теракту в колонії в Оленівці, де загинули щонайменше 53 «азовці» та ще понад сто були важко поранені, дав інтерв’ю  кореспондентам «Української правди»

Детальніше...

Цього року написання мотиваційного листа стало обов’язковим для всіх категорій вступників. Подібна практика давно поширена за кордоном. В Україні це вже третя вступна кампанія, коли діє така новація. 

Детальніше...

Серед активних учасників подій неформальної освіти, які в сучасних реаліях дають можливість науковцям удосконалювати компетентності та сприяють професійному розвитку — докторка економічних наук, професорка кафедри менеджменту та економічної безпеки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Наталія Зачосова.

Детальніше...

12 серпня — Міжнародний день молоді. Уперше Україна відзначатиме цей день разом з усім світом.

Детальніше...

Протягом 7–10 вересня буде проведено додаткову сесію магістерського комплексного тесту (МКТ) та  магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК).

Детальніше...

Викладачка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, футболістка та фітнес-тренерка Вікторія Супрунович розповіла в інтерв’ю спортивному інтернет-виданню «Табло», як їй вдається  поєднувати любов до науки та спорту. 

Детальніше...

Кадровий склад Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького поповнився трьома професорами та двома доцентами.

Детальніше...

Продовжує популяризувати спостереження за птахами та любов до природи серед черкасців та гостей міста в межах  доброчинного проєкту «Сила історії» директор ННІ природничих та аграрних наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, орнітолог  Максим Гаврилюк.
Детальніше...