Абітурієнти та їхні батьки мають змогу отримати відповіді на всі запитання щодо вступу. Поставити їх можна заступнику голови приймальної комісії, першому проректору Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Василю Мойсієнку.

Детальніше...

Уже другий рік поспіль студенти та курсанти, які мають найкращі показники у навчанні та відомі своєю активною громадянською позицією, отримуватимуть протягом навчального року стипендії на честь 10 наймолодших Героїв Небесної Сотні.

Детальніше...

Міністерство освіти і науки подякувало виконувачу обов'язків ректора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександру Черевку та працівникам закладу за співпрацю в проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, яке відбулося на високому рівні. 

Детальніше...

Напередодні вступної кампанії інформаційний ресурс «Освіта.ua» опублікував щорічний консолідований рейтинг закладів вищої освіти України, що у 2020 році охоплює 241 ЗВО України.

Детальніше...

Студенти 1-Б курсу спеціалізації «Історія та археологія» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького успішно завершили проходження своєї першої археологічної практики (керівник — Олена Абразумова).

Детальніше...

В епоху, коли питання продовольства диктує долі цілих держав, аграрна сфера набуває вирішального значення в суспільному житті. Саме тому в 2019 році в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відкрито спеціальність 201 «Агрономія».

Детальніше...

Щедрим на наукові здобутки стало це літо для хіміків Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.Завдяки роботам професора Бориса Мінаєва та його учня Гліба Баришнікова синтезовано нову ароматичну сполуку.

Детальніше...

Ким бути, у який університет вступити, де цікавіше — ці та інші запитання ставили колись абітурієнти, а нині успішні й реалізовані студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького зібрав істориків-аграрників.

Детальніше...

Науковець Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького у коментарі черкаському інтернет-виданню «Zmi.ck.ua» розповів про нетипове для Черкас явище.

Детальніше...