Професорка кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Ольга Морозова запрошує на відкриту лекцію, яку вона прочитає у Варшавському університеті 30 березня о 18:00 за київським часом. 

Детальніше...

Черкаська Обласна універсальна наукова бібліотека запрошує на заплановану конференцію на платформі Zoom за участі професора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Віталія Масненка.

Детальніше...

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького вже неодноразово допомагав тваринам. Цього року Студентська рада університету вирішила ініціювати чергову благодійну акцію «Допоможи безпритульним тваринам» присвячену Дню безпритульних тварин.

Детальніше...

Днями до Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького завітав відомий український політик і громадський діяч Іван Заєць.

Детальніше...

У  програмі «Актуально з Волошиним»   український кікбоксер, заслужений майстер спорту України, чемпіон світу з кікбоксингу WAKO серед професіоналів, бронзовий призер Всесвітніх ігор 2022 у ваговій категорії 91+кг, військовослужбовець ЗСУ Роман Щербатюк розповів про зустрічі з росіянами на ринзі і на фронті.

Детальніше...

Пропонуємо ознайомитися з демонстраційним варіантом завдань НМТ з історії України.

Детальніше...

У межах вивчення навчальної дисципліни «Міжнародні організації» першокурсники спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького поспілкувалися з менеджеркою програми «Response», координаторкою з моніторингу та оцінки у Корпусі миру США в Україні Жанною Гриценко (PC Response Program Manager, M&E Coordinator, PTU Records Management PoC Peace Corps Ukraine).

Детальніше...

На базі ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулося підбиття підсумків II етапу VII обласного та Х міського конкурсу учнівських наукових робіт з історії «Юні історики Черкащини» на тему: «Людина, громадянин, патріот: портрети сучасних українців», серія: «Українці у війні: героїчне повсякдення».

Детальніше...

Студенти-біологи 3-го та 4-го курсів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відвідали лабораторію генетичних досліджень обласного діагностично-консультативного центру КНП «Черкаська обласна лікарня».

Детальніше...

Відбулось перше заняття Startup school ChNU Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького  на тему: «Створення стартап-компаній».

Детальніше...