Лекцію на тему «Життя з паразитами» для студентів та викладачів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького прочитав габілітований доктор Варшавського медичного університету Руслан Саламатін.

Детальніше...

Академічну стипендію Кабінету Міністрів України в II семестрі 2023/2024 навчального року отримуватиме Ігор Філоненко, студент 3 курсу ННІ економіки і права Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...

У межах співпраці Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та Автономного університету Сьюідад-Хуареса (Мексика) 12 квітня 2024 року стартував пілотний двотижневий проєкт COIL — Collaborative Online International Learning.

Детальніше...

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулося пленарне засідання XXXV наукової сесії осередку НТШ в Черкасах, присвячене 210-річчю з дня народження Тараса Шевченка.

Детальніше...

Перебування в Білефельдському університеті — це не лише дослідницька робота в межах міжнародного наукового гранту. Це також чудова можливість розвивати і вдосконалювати викладацький досвід, гідно представляючи Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького і, зокрема, ННІ економіки і права на європейській освітній ниві.

Детальніше...

 

У вівторок, 16 квітня 2024 року, на базі ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулася урочиста академія на тему: «Українсько-польські відносини в історичній перспективі» в межах Тижня Республіки Польща в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...

Упродовж 8—13 квітня проходив I (відбірковий) етап ІІ туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2024» в номінації «Українська мова та література». На основі рейтингу, укладеного за сумою балів, одержаних під час випробувань, учасницею фінального етапу стала Ольга Морокова — вчителька Канівської спеціалізованої школи № 6, випускниця Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького (2013 року).

Детальніше...