Інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA», що публікує рейтингові списки абітурієнтів, було складено ТОП-100 найпопулярніших серед абітурієнтів закладів вищої освіти України 2021 року.

Детальніше...

Чи потрібні місту старі дерева, які породи можуть прийти на зміну звичним нам тополям, каштанам і липам, чи правильно в Черкасах обрізають вуличні дерева і чи ростимуть у наших краях, замість сосон, дерева півдня — про все це журналісти «Прочерку» поспілкувалися із кандидатом біологічних наук, доцентом, завідувачем кафедри біології, екології та агротехнологій ЧНУ ім. Б. Хмельницького Олександром Спрягайлом.

Детальніше...

Випускники кафедри військової підготовки присягнули на вірність українському народу. Це вже четвертий випуск підрозділу.

Детальніше...

За зміни до постанови «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2021 році» проголосував парламент 340-ма голосами.

Детальніше...

Перший етап Програми вдосконалення викладання у вищій освіті України (Ukraine Higher Education Teaching Excellence Programme) завершився 22 липня.

Детальніше...

Студенти-другокурсники спеціальності «Історія та археологія» ЧНУ ім. Б. Хмельницького проходять археологічну практику на Пастирському городищі — пам'ятці археології національного значення.

Детальніше...

Відповідно до Умов прийому до закладів вищої освіти на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» оголошено рейтингові списки вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на бюджет.

Детальніше...

Професор кафедри філософії та релігієзнавства ЧНУ ім. Б. Хмельницького Павло Кретов став героєм чергової програми на ютуб-каналі «Come on talk».

Детальніше...

Завершився другий блок комунікативного навчального онлайн-курсу «Ukrainians in Canada», запропонований Thompson Rivers University (Canada).

Детальніше...

Студенти-другокурсники спеціальності «Історія та археологія» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького проходили археологічну практику протягом 1-15 липня.

Детальніше...