У передноворічні грудневі дні у повітрі вирує магія, а на кожному кроці чекають дива! Дирекція навчально-наукового інституту педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва теж не залишилась осторонь зимового чудодійства і зорганізувала теплу святкову зустріч для студентів пільгових категорій.

Разом із заступником директора з навчальної роботи Валентиною Мовчан та заступником директора з виховної роботи Наталією Скакун студенти обговорили родинні новорічні традиції, намріяли бажань та пограли в гру «Торбинка афоризмів».

До зустрічі доєдналася голова студентської ради Євгенія Лядецька, яка побажала всім присутнім впевнено йти до своєї мети, не втрачати ентузіазму та берегти своє здоров'я.

Куратор першого курсу Ірина Єнгаличева відмітила:

«Студенти нашого інституту — креативні, талановиті та неповторні особистості, з чуйними серцями та щирими посмішками! Зичимо вам натхнення й творчості у прийдешньому 2022 році!»

Святий Миколай почастував усіх присутніх своїми гостинцями, які звеселили кожного та наповнили зустріч новорічними дивами.

ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва