ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: (067) 83 09 612, (063) 80 32 971, (0472) 31 72 82
 
25.11
2024

Студентки Черкаського національного проводять благодійні уроки для внутрішньо переміщених діток

Вже четвертий рік поспіль студенти спеціальності «Середня освіта» ННІ іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького беруть участь у волонтерській діяльності в межах співпраці кафедри сучасних практик викладання англійської мови та ГО «Ми є поруч».

Детальніше...
24.11
2024

Проєктна менеджерка МОН провела для майбутніх філологів ЧНУ воркшоп

В ННІ української філології та соціальних комунікацій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулася зустріч студентів спеціальності 014 «Середня освіта» (Українська мова і література, Українська мова і література та англійська мова) із Варварою Новопольцевою, проєктною менеджеркою Міністерства освіти і науки України.

Детальніше...
23.11
2024

Делегація Черкаського національного разом з громадою міста вшанувала пам’ять жертв голодоморів

Колектив Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяв участь у міських пам’ятних заходах до Дня пам’яті жертв голодоморів разом представниками обласної та міської влади, громадськістю, військовими та духовенством.

Детальніше...
23.11
2024

У Черкаському національному вшановують жертв комуністичного геноциду

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2024-му День пам’яті жертв голодоморів припадає на 23 листопада.

Детальніше...
22.11
2024

Світлана Парибка — призерка мовного конкурсу імені Петра Яцика

Студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Світлана Парибка здобула 3 місце в 1 етапі 25 Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Детальніше...
22.11
2024

«Ми нікого не забули»: у Черкаському національному університеті вшанували пам'ять загиблих випускників та студентів

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 21 листопада вшанували пам'ять загиблих випускників і студентів ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я.

Детальніше...
22.11
2024

У Черкаському національному наукову конференцію присвятили двом революціям

Напередодні Дня Гідності та Свободи у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулася Всеукраїнська наукова конференція «Помаранчева Революція та Революція Гідності — ключові події сучасного українського націєтворення».

Детальніше...
22.11
2024

Увага! Збір на ремонт автівки для військових!

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького постійно підтримує військових.

Детальніше...
22.11
2024

До роковин Голодомору в Черкаському національному провели круглий стіл

Напередодні роковин Голодомору 1932–1933 рр. в Україні в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького провели круглий стіл.

Детальніше...
22.11
2024

Оголошено результати конкурсу «Сіяч»

Науково-дослідний інститут селянства та вивчення аграрної історії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького оголосив результати Всеукраїнського (національного) конкурсу наукових та навчально-методичних видань із аграрної історії «Сіяч».

Детальніше...
22.11
2024

Майбутні філологи ЧНУ змагалися в лінгвістичному брейн-рингу

Для першокурсників ННІ української філології та соціальних комунікацій провели лінгвістичний брейн-ринг — традиційне завершення курсу «Вступ до мовознавства».

Детальніше...
21.11
2024

Студрада Черкаського національного вчилася виготовляти дідухи

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 20 листопада пройшов майстер-клас з виготовлення дідухів.

Детальніше...
21.11
2024

На конференції в Черкасах ішлося про гідність, свободу і пам’ять…

20 листопада у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулася Всеукраїнська наукова конференція з міжнародною участю, присвячена революційним подіям 2004, 2013-2014 років «Помаранчева Революція та Революція Гідності — ключові події сучасного українського націєтворення».

Детальніше...
 
 

Напередодні сторіччя Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького інформаційне агентство «Нова Доба» розпочала новий проєкт, присвячений спогадам студентів про навчання в закладі вищої освіти.

Про низку позитивних моментів, які є одним цілим, публічні виступи перед правоохоронцями та специфіку роботи психолога розповіла старший психолог відділу психологічного забезпечення управління кадрового забезпечення ГУНП у Черкаській області, майор поліції Наталія Гавриш.

Що Вам найбільше запам’яталося за період навчання в Черкаському національному?

— Під час навчання сталося багато приємних подій та позитивних моментів. Зараз важко виокремити один із них, адже цікаві лекції, діяльність студентської ради, поїздки в Сокирне, у «Черкащанці» — однаково запали в душу та нині сприймаються як єдине ціле. Мені подобалося дружнє ставлення викладачів до студентів, окрім цього, до педагогів завжди можна було звернутися за допомогою.

Чому вирішили здобувати фах психолога в ЧНУ?

— Після школи я не розглядала інші університети, окрім ЧНУ, бо завжди хотіла залишитися в Черкасах та бути ближчою до батьків і друзів. Також на базі закладу проводили підготовчі курси для абітурієнтів. Після них зрозуміла, що в університеті працюють кваліфіковані викладачі, які зможуть дати мені необхідні знання.

Які знання й навички, здобуті під час навчання, знадобилися в професійній сфері?

— Нині в роботі я послуговуюся багатьма навичками. По-перше, педагоги навчили як нівелювати страх під час публічних виступів та бути впевненою в собі. Мені часто доводиться тримати аудиторію, у складі якої — представники правоохоронних органів. Також викладачі наголошували, що необхідно сприймати людей такими, якими вони є насправді. Тому психолог має не лише пізнати соціум, а й навчити інших жити з їхніми проблемами.

Що хочете побажати Альма-матер до 100-річчя?

— Хочу побажати абітурієнтам, які планують вступати в ЧНУ, не сумніватися в собі й своєму виборі. Усі, хто здобуватимуть фах психолога мають зрозуміти, що люди асоціюватимуть вас із «чарівною паличкою», а тому чекатимуть миттєвого результату. Тож раджу здобувати знання, аби надавати кваліфіковану допомогу. Адже психолог — це людина, яка вислухає і підкаже правильний напрям. Найкращим викладачам університету, яких порівнюю з другою родиною, віри в себе, а також вдячності від студентів і випускників.

Спілкувалася журналістка «Нової Доби» Наталія Кузнєцова