bgb
 
 
 

Алгоритм дій вступника на основі диплома молодшого спеціаліста:

  1. Підготувати пакет потрібних документів (Перелік документів для вступу).
  2. Починаючи з 1 липня створити електронний кабінет вступника на сайті https://vstup.edbo.gov.ua (див. «Інструкція користувача …»).
  3. У період з 14 по 23 липня подати документи (сформувати електронні заяви у своєму електронному кабінеті). Однак є винятки певних категорій вступників, які подають заяви паперово (Правила прийому).
  4. Ознайомитися із розкладом вступних випробувань (Розклади вступних випробувань). Підготуватися до вступних випробувань можна користуючись програмами на сайті ЧНУ (Програми вступних випробувань)
  5. 26 чи 27 липня скласти фахове вступне випробування. Більш детальну інформацію про час складання іспиту – зателефонує і повідомить працівник приймальної комісії.
  6. Після оприлюднення рейтингових списків, з 02 по 06 серпня, принести у відбіркову комісію оригінал документа про освіту та укласти договір про надання освітніх послуг. Пакет документів може бути надісланий поштою, однак слід врахувати, що може бути часова затримка під час пересилання ваших документів до приймальної комісії. Також, виконання вимог вступниками можливе через електронні кабінети з накладенням кваліфікованого електронного підпису.
  7. Очікувати повідомлення від приймальної комісії про зарахування.