bgb
bgb
 
 
 

Керівники студії: Боровик Яна Анатоліївна (тел. 093-433-86-21), Прокопчук Анна Євгеніївна (тел. 063-42-77-365)

Адреса: м. Черкаси, вул. Шевченка, 81, каб. 821

Графік проведення репетицій: 

Пн – 18:00-20:00

Вт – 16:30-20:00

Ср – 18:00-20:00

Чт – 16:30-20:00

Пт – 18:00-20:00

Ми у соціальних мережах:

Facebook

Instagram

TikTok

Про колектив:

2022 році в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького створена фабрика музичного мистецтва «VOICES». За короткий час існування вони встигли зарекомендувати себе серед університетської спільноти. За рік плідної роботи колектив поповнився ще двома складами учасників:

На сьогоднішній день до складу колективу входять три гурти:

Гурт «Junior» — до складу якого входять студенти 1-го курсу різних структурних підрозділів університету. Колектив унікальний своїм складом. Серед учасників молодь не тільки з різних інститутів/факультетів, а й має широку географією, що додає гурту яскравості, шарму.

Гурт «Brio» — зібрав студентів з різних спеціальностей та вікових категорій студентської молоді. Учасники різні за темпераментом, досвідом і поглядами на творчість, проте їхня  унікальність помітна, як тільки вони з’являються перед вами. За короткий період спільної роботи вони вже встигли проявити та зарекомендувати себе публіці.  Свідченням цього є  перемога на Міжнародному конкурсі талантів «Soul» — диплом І ступеня у січні 2023 року.

Гурт «Voices» — драйвові та невгамовні студенти і випускники університету, які з перших днів війни не опустили руки, а вирішили працювати задля Перемоги. Вони переконані, що музика це їхня зброя!

Команда однодумців з неймовірно шаленою енергетикою. Жоден твір у їхньому виконують нікого не залишає байдужим. Учасники за час спільної роботи стали справжньою родиною, де панують свої традиції, правила і норми.

Колектив має нагороди всеукраїнських, міжнародних конкурсів:

  • Дистанційний національний конкурс вокального мистецтва «Талановита країна без війни», м. Харків — лауреат ІІ ступеня, лютий 2022;
  • Благодійний онлайн марафон талантів «Херсон — це Україна», м. Херсон — Гран-прі, липень 2022;
  • Міжнародний фестиваль мистецтв «Джерела талантів», м. Одеса — лауреат І ступеня, липень-серпень 2022;
  • Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє», — диплом І ступеня, серпень 2022;
  • Міжнародний багатожанровий благодійний фестиваль-конкурс мистецтв «Hora din Moldova - 2022», Молдова, м. Кишинів — диплом І ступеня,  жовтень 2022.
  • Міжнародний конкурс талантів «Soul», м. Київ – диплом І ступеня у жанрі «Вокал» та «Гран-прі» у жанрі «Кіномистецтво» — січень 2023 року
  • Героїко-патріотичний фестиваль літературно-музичних композицій «Герої без зброї» Гран-прі — жовтень 2024

Фабрика музичного мистецтва «VOICES» — за рік існування стала активним учасником міських, обласних творчих і благодійних заходів на підтримку національно-патріотичного духу та збройних сил України.

 

Колектив спільно з ректоратом університету і профспілковим комітетом, мав змогу привітати студентів, викладачів та малечу працівників закладу з різдвяно-новорічними святами, приготувавши театралізоване дійство «Коли ангели спускаються на землю» — де учасники гуртів виконували вокальні твори і театралізовані уривки загального дійства.

У межах заходів, організованих за підтримки керівництва університету, колектив зміг доєднатися до благодійних зборів коштів на нагальні потреби студентів і випускників університету, які захищають нашу свободу та незалежність на фронті.

 

До дня народження великого українського поета – Тараса Шевченка представники кожного з трьох складів підготували своє бачення творчості поета поєднаної з музикою. Гурт «Voices» — мав змогу продемонструвати свою роботу не тільки на університетському заході, а й доєднатися до відкриття виставки Івана Марчука 10 березня 2023 року, у Шевченківському національному заповіднику — м. Канів.

У програмі фабрики музичного мистецтва «VOICES»  представлені твори патріотичного спрямування та популярні серед молоді. Також є авторські тексти, написані до заходів чи подій в університеті.

Учасники готові до різних викликів та ідей їхніх керівників. Колектив має кілька правил:

— усі ідеї обговорюються колективно;

— учасники вільно висловлюють свою думку та емоції, які виникають в процесі репетицій чи інших творчих заходів;

— після будь-якого знімання чи заходу є рефлексія, де проговорюються моменти, які вдалися гарно, які не вдалися, і чому — що стало на заваді, що потрібно у майбутньому виправити чи врахувати.

— колектив має розуміння творчо-робочого процесу і відпочинку. На відпочинок також відводиться час. Важливим є можливість спільного проведення часу у неформальному спілкуванні усіх складів.

Учасники знають, що гарно попрацювавши на репетиціях, можна розраховувати на високу оцінку на конкурсах чи заходах.

Колектив фабрики за останній рік діяльності вже має у своєму доробку більше 10 відеоробіт, які ширяться в інтернетпросторі, відео до різних знакових дат і подій, в яких учасники колективу разом з усією університетською спільнотою передають свою небайдужість.

«Ми завжди маємо творчі плани, ідеї, бачення, про які до моменту готовності не розголошуємо. Трохи терпіння, публіки і усе постане перед вами! Віримо в перемогу України!»