bgb
 
 
 

Студентське ТБ ЧНУ – студентське телебачення Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Проект ініційований та повністю реалізований студентами й викладачами кафедри журналістики, реклами та PR-технологій.

Студенти-журналісти створюють власні телевізійні програми й випуски новин у сучасній телестудії, яку відкрили 2014 року за сприяння фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» у межах проекту «Цифрові медіа в університетах». Загальний бюджет проекту на обладнання мультимедійної телестудії та апаратної монтажу становить понад 300 тис. грн.

Відкриття студії під егідою фонду дає три речі для студентів – майбутніх медіафахівців. По-перше, це нові знання й фахові навички. По-друге, надзвичайну енергію й поступ. По-третє, конкурентоспроможність і працездатність, які ми зможемо надати нашим студентам. Саме такої думки дотримується завідувач кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Тетяна Бондаренко.

 

 

За допомогою тележурналістських комплексів, професійних комп’ютерів, що можна паралельно використовувати для прямих ефірів, звукового обладнання, FullHD відеомікшера, аудіомікшера та спеціалізованого студійного світла, студенти створюють повноцінні телевізійні новини. Ведучі новин послуговуються спеціальною аудіосистемою. В апаратній відеомонтажу встановлені спеціальні журналістські комп’ютери, аудіомікшери та відеомікшери, які допомагають студентам знімати програми в прямому ефірі для YouTube і записувати їх.

 

 

Усі ролики розміщені на YouTube-каналі кафедри журналістики, реклами та PR-технологій та частково на сайті університету:

 

Більше інформації ви можете дізнатись за покликаннями:

 

Адреса:

18031 м. Черкаси, б-р Т. Шевченка, 81, 3 пов., каб. № 325.

Телефон: (0472) 35 53 95.

Е-mаіl: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.