bgb
 
 
 

На постійну роботу в експертний відділ газети «Все про бухгалтерський облік» запрошуються:

— студенти випускних курсів,

— практичні знавці бухгалтерської справи,

— фахівці державних облікових органів.

Критерій — обожнювати письмово цікаво і точно, логічно розповідати, розбиратися у найдрібніших деталях бухгалтерського обліку і юриспруденції господарського права (і міжнародного).

Вас навчать тонкощів бухгалтерської роботи. Ви матимете навички з літературної і експертної подачі матеріалу. За потреби — можемо надати житло з усім необхідним на час навчання. Працювати та навчатися можна і дистанційно.

На час навчання — забезпечуєтеся стипендією, технікою (за потреби). З першого дня, хто в темі — можна буде й працювати на реальні експертні консультації. Після завершення етапу навчання (2-4 місяці, в когось трішки більше) — отримуєте зарплатню та гарні гонорари. Ваше ім'я знатимуть в підприємницькій Україні.

Для того, щоб пройти конкурс на право навчатися у експертному відділі, слід написати на одну сторінку А-4 12-м кеглем твір на тему: «Ваш опис подорожі по місту бухгалтерськими очима» і надіслати на е-мейл: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. А також відомості про себе (ПІП, місце народження, освіта, якщо є стаж роботи – то який, місце перебування, рік, місяць день, час (якщо знаєте) народження, і чому Вас зацікавила вакансія експерта газети «Все про бухгалтерський облік»