У лютому стартує Всеукраїнська олімпіада закладу вищої освіти. Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького проводить Всеукраїнську олімпіаду закладу вищої освіти з біології, хімії, математики, фізики та історії України. Участь у Олімпіаді надасть вступникам додаткову можливість реалізувати свої здібності та обрати професію.

Детальніше...

Пропонуємо студентам, аспірантам та науковцям ЧНУ ім. Б. Хмельницького ознайомитися з добіркою актуальних міжнародних можливостей.

Детальніше...

Професор кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Євген Сінкевич виступив із доповіддю у приміщенні Конгресу українців Естонії на засіданні дискусійного клубу «Співрозмовник». Назва доповіді — «Єдність України в історичному аспекті та в сучасності».

Детальніше...

У день пам’яті героїв Крут торік викладач кафедри історії України Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Андрій Касян розповів про передумови битви та масштаби події 104-річної давності у програмі «Ранок на UA: Черкаси».

Детальніше...

За ініціативи Віктора Ющенка, третього Президента України, голови Наглядової Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та за підтримки ректора університету Олександра Черевка відбувся візит делегації з Азербайджанської республіки до Черкаської області.

Детальніше...

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. Аспірант Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, член Національної спілки краєзнавців України Олексій Компанієць пропонує дослідження про ті події на Черкащині.
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Детальніше...

Всеукраїнську молодіжну олімпіаду, присвячену 200-річчю проголошення Незалежності Мексики, провели протягом вересня – жовтня 2021 року. Організатор — кафедра нової та новітньої історії зарубіжних країн історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Центр латиноамериканських та іберійських студій «Casa Iberoamericana», освітній департамент історичного факультету, Асоціація іспаністів України і Посольство Мексики в Україні.

Детальніше...

Студенти-першокурсники курсу спеціальності 081 «‎Право» пограли в «Democracy Cake – Рецепт демократії». Ця гра розроблена норвезькою організацією «Rafto Foundation for Human Rights» і широко використовується в багатьох країнах.

Детальніше...

Сьогоднішній час не можна назвати спокійним. І у порівнянні минулорічні істерики з-приводу коронавірусу сприймаються геть спокійно. Та сьогодні люди обговорюють вже набагато серйозніше – вміст тривожного чемоданчика. Світова спільнота висловлює стурбованість не лише на словах, а й на ділі, постачаючи зброю Україні для захисту від загарбника – Росії.

Детальніше...

Семінар-практикум «Сторітелінг як методичний інструмент для вчителя» провела професорка кафедри української літератури та компаративістики Людмила Скорина. Онлайн-заняття відбулося для вчителів-філологів, істориків і правознавців у КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» 20 січня.

Детальніше...