Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького оголошує великий збір для потреб ЗСУ.

Детальніше...

Студентка ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я  Черкаського національного університету імені Богдана  Хмельницького Анастасія Атамась виборола бронзову нагороду на чемпіонаті України з боротьби (самбо) серед жінок у ваговій категорії до 54 кг.

Детальніше...

Викладач кафедри філософії, соціальних та політичних наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Богдан Калініченко взяв участь у дводенному «Тренінгу про інструменти для протидії дезінформації».

Детальніше...

Нещодавно до ННІ природничих та аграрних наук завітав випускник 1974 року Ігор Нікішенко.

Детальніше...

Черкаси активно змінюють свою топонімію. Один з авторів цих змін, член топонімічної комісії, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Віталій Масненко розповів кореспондентам «Суспільне: Черкаси», як в радянські часи уніфікували топонімічні назви в містах і чому саме зараз на часі позбуватися російського сліду в українському просторі.

Детальніше...

Триває спільний проєкт ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького і ТРК «Ільдана».

Детальніше...

27 січня в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького пройшов науково-практичний семінар «Сучасні підходи до фізичної та психологічної реабілітації учасників бойових дій».

Детальніше...

20 січня 2023 року в ННІ іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбувся міжкафедральний вебінар «CLIL у дії: досвід викладання у Німеччині».

Детальніше...

Початок цього тижня був насичений волонтерською діяльністю. Студентський актив ННЦ «Медичний інститут» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького спільно з «Ротаракт Черкаси» забезпечили необхідними засобами гігієни, витратними матеріалами, теплими речами вимушених переселенців, котрі проживають в гуртожитках університету.

Детальніше...

Навіть у складних умовах війни  учасники проєкту Erasmus+ KA2 «Розвиток потенціалу підготовки учителів іноземної мови на шляху України до впровадження багатомовної освіти та європейської інтеграції / MultiEd» продовжують рухатися до поставлених цілей.

Детальніше...