Площа природно-заповідного фонду Черкащини зросла на понад 118 га. Директор ННІ природничих та аграрних наук Максим Гаврилюк розповів у програмі «Радіодень» на «Українському радіо», чим це зумовлено та які це об'єкти.

Детальніше...

Еколог, кандидат біологічних наук, проректор з наукової та інноваційної діяльності Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Спрягайло прокоментував кореспондентам «Суспільне.Черкаси» ситуацію зі спилюванням дерев у Смілі.

Детальніше...

Студент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я Артур Чайка виступив на Кубку України з мотокросу.

Детальніше...

З липня розпочалася археологічна практика для студентів першого та другого курсу спеціальності 032 «Історія та археологія» ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...

9 липня у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького розпочалися творчі конкурси для вступу на бакалаврат на творчі, мистецькі та спортивні спеціальності.

Детальніше...

Кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри психології, глибинної корекції та реабілітації Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Людмила Бондаревська розповіла кореспондентам ІА «Нова Доба» про особливості сприйняття інформації людьми старшого віку та чи потрібно їх навчати критично мислити.

Детальніше...

Студентка ННІ міжнародних відносин, історії і філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Софія Нероба бере участь у волонтерському проєкті «AINTA: An Invitation to Act» від Європейського корпусу солідарності.

Детальніше...

Студентська рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького разом з колективом ЗВО передала 10 000 гривень ГО «Наш батальйон», які збирають на медичний автобус для військових.

Детальніше...

Студенти ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, учасники Скіфської Правобережної археологічної експедиції 2024 відвідали Медведівський краєзнавчий музей.

Детальніше...