Сім’ям полеглих прикордонників, серед яких і випускник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, вручили ордени «За мужність» ІІІ ступеня. Про це 
повідомляють на сайті Державної прикордонної служби України.

Детальніше...

Студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Тетяна Довгаль виборола бронзову нагороду на Міжнародному турнірі з боксу XXXVIII FELIKS STAMM серед жінок.
Детальніше...

Цьогоріч Тиждень науки у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького став особливим для студентів філологічних і нефілологічних спеціальностей, які вивчають польську мову.

Детальніше...

Знайомтесь — Олександр, випускник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, начальник розвідки дивізіону 43-ї окремої артилерійської бригади імені гетьмана Тараса Трясила (позивний — «Єнот»).

Детальніше...

Доцентка кафедри моделювання економіки і бізнесу Ганна Данильчук провела «гостьову» лекцію для магістрантів ОП «Економічна кібернетика» Хмельницького національного університету.

Детальніше...

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького для заступників директорів із виховної роботи закладів загальної середньої освіти Будищенської, Мошнівської, Степанківської, Червонослобідської, Леськівської, Руськополянської територіальних громад було проведено семінар-практикум «Самоврядування як дієвий інструмент соціалізації учнівської та студентської молоді в сучасному демократичному суспільстві».

Детальніше...

Регіональний круглий стіл на тему «Святий Лука (Войно-Ясенецький): поєднання науки та релігії» відбувся у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...

До 31 травня 2023 року триває реєстрація на ЄВІ та/або ЄФВВ  для вступників на магістратуру. Приймальна комісія Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького розповіла, як відбувається процес реєстрації й з чого почати вступнику.

Детальніше...

Викладачі кафедри німецької філології доцентка Леся Овсієнко та викладачка Анастасія Ришкова взяли участь у робочій зустрічі представників 16 українських університетів, які імплементують програму від Гете-Інституту «DLL-Вчимося навчати німецької» в Україні.

Детальніше...