У студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького спеціальності 102 «Хімія» проходить виробнича практика на різних підприємствах міста Черкаси.

Детальніше...

Студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Анна Письменна взяла участь у Відкритому чемпіонаті Полтавської області з плавання серед спортсменів з інвалідністю, пам’яті О. В. Дяченка.
Детальніше...

21 листопада, у День Гідності та Свободи, професор кафедри історії України Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Юрій Присяжнюк та першокурсники ННІ міжнародних відносин, історії та філософії поспілкувалися зі школярами Черкас.

Детальніше...

Перше командне місце на чемпіонаті України серед жінок еліти виборює Черкаська область. Свій внесок у результат внесли студентки та випускниця Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...

23 листопада на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на платформі Google Meet відбулася щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція «ІХ Археологічні читання пам’яті видатного вченого-археолога В. О. Круца».

Детальніше...

Хтось вчить пари, готує обід, а дехто поміж ліжками відпрацьовує боксерські прийоми. Студенти  одного з  гуртожитків Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького до власного свята показали «Суспільному», як проходять їхні будні.

Детальніше...

На факультеті обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького провели уже традиційну інтелектуальну гру «Брейн-ринг».

Детальніше...

25 листопада Україна і світ вшановують пам’ять жертв Голодомору-геноциду. Цьогорічні меморіальні заходи проходять під гаслом: «Пам’ятай про жертв Голодомору. Підтримуй тих, хто бореться за Україну».

Детальніше...

З нагоди 185-річчя з дня народження класика української літератури Івана Нечуя-Левицького 23 листопада в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся круглий стіл на тему: «Слово Івана Нечуя-Левицького і сучасна війна».

Детальніше...