bgb

Директор Центру підтримки та реабілітації ветеранів війни і студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького (CNU.Recovery) Максим Долженко взяв участь у «PTAK WARSAW EXPO», найбільшій виставці реабілітації та фізіотерапії в Центральній Європі.

Захід, який проходив 10 листопада, відвідали 8391 учасник, серед яких 148 експонентів з 9 країн презентували сучасні рішення для відновлення руху та когнітивних функцій із використанням штучного інтелекту.

Україну на цій події гідно представив Resort Medical Park під керівництвом Олександра Ліщини. Також на виставці були присутні партнери з Харківського інституту патології хребта ім. Ситенка. Український стенд викликав зацікавленість у представників польських асоціацій і фондів.

За результатами участі у виставці Центром проводяться відеоконференції та перемовини щодо можливого співробітництва.

Центр підтримки та реабілітації ветеранів війни і студентів