Як буде завершуватися навчальний рік, зокрема, як пройде сесія в університеті після карантинного навчання, розповіла відповідальний секретар приймальної комісії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Людмила Смалиус у програмі «Тема дня» на «UA: Черкаси».

Детальніше...

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького відновив роботу з певними обмеженнями.

Детальніше...

Позиція університету на всеукраїнському та міжнародному рівні, виклики, які довелося подолати під час карантину, чого не вистачає сучасній системі освіти, що досяг заклад вищої освіти за останні п'ять років та на якому рівні цьогоріч буде застосована індикативна вартість навчання. 

Детальніше...

У проєкті Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького «Кава з директором» взяли участь керівники всіх навчально-наукових підрозділів. Завершальною в циклі стала розмова з виконувачем обов'язків ректора Олександром Черевком.

Детальніше...

Черкаський національний університет цілком заслужено вважається одним із найпотужніших навчальних закладів Черкащини та знаний в Україні.

Детальніше...

Навчально-науковий інститут економіки і права Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького оголошує День відкритих дверей у форматі онлайн.

Детальніше...

Керівник навчально-методичного відділу Тетяна Запорожець дала детальні роз’яснення, що для здобувачів освіти означає послаблення карантину.

Детальніше...

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького розпочав роботу в умовах послаблення карантину.

Детальніше...

ННІ фізичної культури, спорту і здоров‘я запустив флешмоб, присвячений Дню захисту дітей.

Детальніше...

Експерт Центру аналітичних досліджень «Прагма» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, професор ННІ економіки і права Євген Кирилюк висловив свою точку зору щодо ситуації на ринку мінеральних добрив.

Детальніше...