«Руханку для майбутнього олімпійця» провели в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького під час уже 19-го Олімпійського уроку.

Детальніше...

Випускник ННІ міжнародних відносин, історії і філософії Черкаського національного університету імені  Богдана Хмельницького Максим Старовойтов з побратимами звернувся про допомогу.

Детальніше...

Підрозділ, де служить випускник ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Роман Секрет, втратив авто та нині знаходиться взагалі без транспорту.

Детальніше...

Запрошуємо колектив Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького долучитися до збору коштів для випускника ННІ природничих та аграрних наук, військовослужбовця Сергія Шевченка.

Детальніше...

Ілона Трофімова прийшла у веслування на байдарках і каноє ще вісім років тому. Сьогодні вона студентка 3 курсу ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, має спортивне звання «Майстер спорту України», призерка численних змагань та чемпіонатів різних рівнів.

Детальніше...

Перший проректор Черкаського національного університету Василь Мойсієнко та директор ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Тимофій Десятов разом з представниками департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради та директорами шкіл обговорили перспективи та основні аспекти співпраці між Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького та закладами загальної середньої освіти.

Детальніше...

За авторитетними рейтинговими оцінками до когорти найрезультативніших вчених-хіміків України та найкращих науковців системи закладів МОНУ належить Борис Пилипович Мінаєв, доктор хімічних наук, завідувач кафедри хімії та наноматеріалознавства Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...

21 вересня святкує свій 80-річний ювілей заслужений діяч науки й техніки України, доктор хімічних наук, професор кафедри хімії та наноматеріалознавства Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького — Борис Пилипович Мінаєв!

Детальніше...

Доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Віталій Масненко у прямому ефірі «Українського радіо» розповідав про заснування міста Черкаси.

Детальніше...

Станіслав Закутній, студент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького став кращим на юніорському чемпіонаті України з фехтування, який проходив днями у Києві.

Детальніше...