Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького зібрали понад 5 тисяч гривень на допомогу безпритульним тваринам.

Детальніше...

Міністерство освіти та науки України вручило кращим українським науковцям, ЗВО та науковим установами нагороди «Лідер науки України-2019. WebofScienceAward».

Детальніше...

Балетмейстер-репетитор народного самодіяльного ансамблю танцю «Черкащанка» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Сергій Захарчун отримав вагому державну нагороду. З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва йому присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України» за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність.

Детальніше...

З нагоди Міжнародного дня студента в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького пройшов пізнавальний квест «У ритмі сучасності». Організувала його студентська рада ЧНУ.

Детальніше...

Круглий стіл «‎Нова процедура акредитації освітніх програм: як покращуватиметься якість?» відбудеться 29 листопада 2019 року з 11:00 до 13:00 в конференц-залі навчального корпусу № 1 Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Подія організовується для заступників за напрямом та відповідальних за акредитацію.

Детальніше...

Старший викладач кафедри хімії та наноматеріалознавства Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Валентина Литвин відвідала Сполучені Штати Америки у межах програми «Відкритий світ», що фінансується Конгресом США та адмініструється організацією «Американські Ради з міжнародної освіти».

Детальніше...

До Дня української писемності студенти-другокурсники спеціальностей «Філологія» та «Середня освіта» відвідали Черкаську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. Тараса Шевченка. Організатор  викладач кафедри українського мовознавства і прикладної лінгвістики, кандидат філологічних наук, доцент Галина Ярмоленко.

Детальніше...

Молодіжний конкурс відеопроєктів «Три хвилини для подолання насильства» організовується і проводиться ініціативною групою Центру гендерної освіти, кафедри початкової освіти, кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації.

Детальніше...

Днями відбувся фінал ХVІІ літньої Універсіади Черкаської області серед ЗВО III-IV рівня акредитації з мініфутболу серед жінок. Жіноча команда Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького виборола друге місце.

Детальніше...

Студент-другокурсник Максим Попов та магістранти: першокурсниця Анна Жембровська, другокурсник Володимир Порпленко ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяли участь у ХVIIІ Всеукраїнському студентському турнірі з історії. Змагання відбулися в Київському університеті імені Бориса Грінченка. 
В інтелектуальних змаганнях взяли участь 126 студентів у складі 42 команд з 19 областей України.
На урочистому відкритті турніру з вітальними словами до учасників заходу звернулися Віктор Огнев'юк — ректор Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філософських наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України; Олександр Давлєтов — голова журі VIІI Всеукраїнського турніру з історії, професор кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Запорізького національного університету, кандидат історичних наук, професор; Ольга Мусіяченко — голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка; Оксана Салата — завідувач кафедри історії України, історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор історичних наук, професор. 
За результатами фінальної гри турніру було визначено переможців. У першій лізі серед студентів, які навчаються за спеціальністю «Історія та археологія» в ННІ міжнародних відносин, історії та філософії, команда від ЧНУ посіла почесне четверте місце.
Вітаємо учасників турніру і бажаємо подальших успіхів!
 
 
 
ННІ міжнародних відносин, історії та філософії