Магістрант-першокурсник ОП «Приватне право та інтелектуальна власність» Михайло Лисак взяв участь у Кубку світу з кікбоксингу WAKO у м. Будапешт.

Детальніше...

Спільне засідання генеалогічної, літературної і культурологічної студії «За лаштунками історії мистецтв» відбулося вперше в цьому навчальному році 21 вересня. 

Детальніше...

Студенти ННЦ «Медичний інститут» взяли участь у роботі науково-практичного семінару «Охорона праці медичних працівників в умовах пандемії COVID-19».

Детальніше...

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького продовжує працювати у звичному режимі. 

Детальніше...

З нагоди 30-річчя створення незалежної Національної спілки письменників України в Києві відбулося урочисте письменницьке зібрання, під час якого майстрам слова було вручено нагороди різних рівнів.

Детальніше...

16-й день народження студентського радіо із тематичними експозиціями та святковою радіопрограмою відзначили у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...

Традиційно у вересні в ННІ природничих та аграрних наук відбувається неформальний захід «Пікнік першокурсника».
Детальніше...

У межах відзначення 100-річчя вперше університет запрошує випускників усіх поколінь завітати до своєї alma mater в один день — 9 жовтня.

Детальніше...

Напередодні чоловіча та жіноча збірні України U-17 завершили виступи на чемпіонаті Європи з баскетболу 3х3 в Португалії.

Детальніше...

У ЧНУ ім. Б. Хмельницького пройшла зустріч з представниками компанії «Huawei» — провідним всесвітнім постачальником рішень для інфраструктури інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) та інтелектуальних пристроїв.

Детальніше...