Восени 2019 року юридична клініка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького пройшла моніторинг діяльності відповідно до Стандартів Асоціації юридичних клінік України.   
Детальніше...

Професор ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Віталій Масненко долучився до покладання квітів черкаськими військовими до пам'ятника кіборгів. Захід присвячений подіям оборони українськими військовими Донецького аеропорту в січні 2015 року.

Детальніше...

Професор ННІ природничих та аграрних наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Борис Мінаєв відвідав програму «Ранковий гість» на «UA:Черкаси». Науковець розповів про отримання нагороди «Лідер науки України-2019. Web of Science Award» у номінації «Топ-рецензент», наукові роботи та співпрацю зі світовими науковими журналами.

Детальніше...

Громада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відзначає День соборності України науковими та просвітницькими заходами, флешмобами.

Детальніше...

Публічний захист магістерських робіт студентів спеціальності «Медіакомунікації» відбувся в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Організатор — кафедра журналістики, реклами та PR-технологій.

Детальніше...

Викладач Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Іван Фізер отримав звання «Народний художник України». Про це йдеться в Указі президента №18/2020 «Про відзначення державними нагородами з нагоди Дня соборності України».

Детальніше...

Викладачі кафедри німецької філології ННІ іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького організували експериментальні курси з німецької мови для старшокласників міста Черкаси та області. 

Детальніше...

На кафедрі туризму і готельно-ресторанної справи ННІ економіки і права традиційними стали зустрічі з випускниками. Змістовною і цікавою для студентів 3 курсу спеціальності «Туризм» була зустріч із випускницею 2013 року Оленою Фінько.

Детальніше...

Заняття хіміко-біологічної школи ННІ природничих та аграрних наук уже розпочалися з 18 січня. перший у ІІ навчальному семестрі захід для старшокласників проводили доцент кафедри хімії та наноматеріалознавства Юлія Шафорост, старший лаборант кафедри Людмила Чамара та студенти 4 курсу спеціальності «Середня освіта (Хімія)». Заняття пройшло нестандартно — у формі хімічного гуртка. Тема — «Горіння. Окиснення. Вибух».

Детальніше...

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького було проведено Всеукраїнський семінар-практикум із глибинної психокорекції академіка НАПН України, доктора психологічних наук, професора, завідувача науково-дослідної лабораторії глибинної корекції та психолого-соціальної реабілітації Тамари Яценко.

Детальніше...