Щорічну зустріч Ялтинської Європейської Стратегії «Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі» провели вшістнадцяте 12-14 вересня в Києві. Понад 400 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських діячів, науковців та експертів з 26 країн взяли участь у конференції, організованій Ялтинською Європейською Стратегією (YES) у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука.

Детальніше...

Завідувач кафедри німецької філології ННІ іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Вікторія Тесля взяла участь у методичному семінарі німецькою мовою з «Розвитку мовленнєвої компетенції на рівні С1», «Підготовки до іспиту на рівні С1». Захід організував Гете-Інститут у місті Харків.

Детальніше...

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького проходять традиційні ХI Всеукраїнські історичні читання «Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку». Захід ювілейний, адже саме у 2019 році відзначається 370-ліття з часу утворення Української козацької держави. Із цієї нагоди пленарне засідання конференції провели в козацькій столиці — Чигирині.

Детальніше...

Викладач кафедри німецької філології ННІ іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Світлана Стройкова взяла участь у стажуванні для викладачів німецької мови «Sprache, Landeskunde, kulturelles Lernen» (м. Дюссельдорф, Німеччина). Метою стажування було підвищення кваліфікації вчителів та викладачів зі всього світу.

Детальніше...

Делегація з міста Ньютон (США, штат Айова) побувала в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...

Студент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Нікіта Руслов у складі чоловічої збірної України U-23 виборов за підсумками всесвітнього турніру бронзові медалі на фінальному етапі Ліги націй.

Детальніше...

Студентки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького в складі команди «Іronman» посіли призові місця на клубному чемпіонаті світу з веслування на човнах «Дракон» 15 вересня.

Детальніше...

Саміт регіональної та економічної дипломатії (Regional and Economic Diplomacy Summit (REDS) 9-10 вересня пройшов у Варшаві. Головним організатором конференції стало Міністерство підприємництва та технологій Республіки Польща.

Детальніше...

Університетська громада висловлює глибоку скорботу з приводу смерті Ганни Романівни Передрій, науковця-методиста, філолога, кандидата педагогічних наук.

Детальніше...

Яскраві презентації інститутів та факультетів, молодіжний нетворкінг, краєзнавчий квест — День міста Черкаси відзначив Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького. У всіх куточках міста викладачі та студенти розважали містян, ділилися досвідом, дивували талантами та перемагали у спортивних й інтелектуальних змаганнях.

Детальніше...