Випускник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Денис Снесар виборов призові місця в Чемпіонаті України з морських багатоборств (триборство) серед чоловіків та жінок, юнаків та дівчат середньої та старшої вікових груп.

Детальніше...

Правила прийому на навчання для здобуття вищої освіти у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького у 2023 році затвердили на черговому засіданні вченої ради.

Детальніше...

Команда Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького посіла перше місце у фіналі обласної Спартакіади серед студентів ЗВО III-IV рівнів акредитації з баскетболу 3×3.

Детальніше...

Делегація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького на чолі з ректором Олександром Черевком відвідала ювілейну виставку майстрині народного мистецтва, членкині Національної спілки художників України Олександри Теліженко.

Детальніше...

Студенти та викладачі ННЦ «Медичний інститут» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяли участь в медичному семінарі, який проходив на базі Черкаської обласної дитячої лікарні.

Детальніше...

За успішні виступи у 2022 році на спортивних змаганнях присвоєно звання «Майстер спорту України» студентам Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...

28 березня інспектори відділу зв'язків із громадськістю відвідали Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького та поспілкувалися зі студентами 3-го курсу спеціальності «Право» про важливість знання та дотримання законів, відповідальність за правопорушення.

Детальніше...

Відсьогодні потенційні учасники НМТ, які планують вибрати третім предметом фізику, можуть виконати 20 завдань з цього предмета у спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Детальніше...

Серед спортсменів області, яким за успішні виступи у 2022 році на змаганнях присвоєно звання, і студентка та випускники Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...

Студенти та випускники Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького  серед 30 провідних та перспективних спортсменів Черкащини, які упродовж цього року отримуватимуть обласні стипендії.

Детальніше...