bgb

Доцент кафедри моделювання економіки і бізнесу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, кандидат технічних наук Зоя Гадецька провела тренінг для підвищення професійних компетентностей працівників у сфері цифрової грамотності.

Під час заняття розібрали особливості застосування Google сервісів для повсякденної роботи, а також сучасні методи візуального оформлення даних.

Говорили й про майданчики електронних даних. Зокрема, про корисні функції, які сьогодні дає застосунок «Дія», а також про роботу з відкритими даними.

Окремо лекторка розповіла про особливості застосування штучного інтелекту у публічному управлінні.

— Особисто для мене, актуальна інформація щодо електронного документообігу та державних реєстрів. Цікаво було дізнатися детальніше про можливості використання ШІ у роботі. Загалом тренінг був цікавим, дав можливість актуалізувати знання про безпеку в інтернеті, — прокоментувала Юлія Кріт, керівниця Черкаського обласного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді ім. П. Наконечного.

Джерело: Черкаська обласна рада