bgb

Оголошуємо новий збір! Бригадам, де служать випускники Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, потрібно допомогти з ремонтом автомобілів.

Транспортний засіб потрібен для забезпечення потреб підрозділу, виконання бойових завдань на передовій лінії фронту.

Мама випускника звернулася до колективу університету: працівників, викладачів та студентів — з проханням про допомогу.

«Умови, в яких працюють військові, екстремальні. Техніка постійно потребує ремонту, тому я розпочала цей збір і прошу долучитися», — зазначає вона в листі.

Ще один  випускник просить про допомогу розвідувальному підрозділу військової частини з ремонтом бойових авто, які виведені з ладу ворожими обстрілами.

Номер карти:

5375411209139653

Посилання на банку:

Долучайтеся до збору, адже кожні 10, 20, 30 грн дуже важливі.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького