У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького завершився перший тур молодіжного фестивалю-конкурсу «Студентська весна – 2019».

Студентська молодь протягом кількох тижнів активно подавала заявки на конкурс. Загалом у конкурсі взяли участь понад 60 учасників. Вони демонстрували свої мистецькі вміння у вокальному, хореографічному, інструментальному та оригінальному жанрах.

Прослуховування учасників тривало чотири дні. За результатами журі визначили фіналістів. Саме ці учасники будуть змагатися за звання переможця фестивалю-конкурсу «Студентська весна – 2019».

Ознайомитися з переліком фіналістів можна нижче.

І. Вокал

Солісти

1. Шаповал Віталій. «Пісня батька». (ФОТІУС).

2. Іжко Галина. Пісня: «Відлітай». (ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва).

3. Пономаренко Анна. Пісня: «Ой, роде наш красний!» (ННІ економіки і права).

4. Майорова Наталія. Пісня: «Усміхнись мені!» (ННІ економіки і права).

5. Бровченко Мар’я. Пісня: «Не залишай!» (ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва).

6. Криса Дар’я. Пісня: «Грай, моя мила!» (ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва).

7. Пишний Захар. Пісня: «Квіти у волоссі». (ННІ інформаційних та освітніх технологій).

8. Лисенко Анна. Пісня: Jackie and Wilcon. (Психологічний факультет).

9. Пономаренко Алла. Пісня: «Танці на склі». (ННІ української філології та соціальних комунікацій).

10. Пасько Ольга. Пісня: «На вигоні». Лемківська народна пісня. (ННІ історії і філософії).

Ансамблі

1. Дует «Експромт» (Дзюба Руслан та Мороз Павло). Пісня: «О, Соловію» (ННІ природничих та аграрних наук).

2. Дует «Джуніо та Олександра». Пісня: «Photograph» (ННІ економіки і права).

3. Ансамбль «Серця трьох». Пісня: «Над землею тумани». (ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва).

4. Дует «Курій Ольга та Щербатюк Роман». Пісня: «Ніжно» (ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я).

5. Дует «ЮР» Юлія Снісаренко, Руслан Билина. Пісня: «Make-up» (ННІ української філології та соціальних комунікацій). Танцювальний ансамбль ANFACE.

ІІ. Авторська поезія та музика

1. Матвієнко Оксана. «Тут пахне теплом». (ННІ іноземних мов)

2. Тріо «Коршунов Сергій, Сіренченко Анна, Кузюк Даріна. Пісня: «Бадум». (ННІ історії та філософії).

3. Колос Валентина. «Без назви» (ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва)

ІІІ. Оригінальний жанр

1. Ансамбль барабанщиць «Бадабум». Авторська композиція (ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва)

IV. Художнє читання

1. Прогунов Нікіта. Василь Симоненко "Дотліває холод у моїй ватрі" (ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я)

2. Бринько Анастасія. Монолог Оксани з «Різдвяної ночі» М. Старицького (ННІ іноземних мов)

3. Театральна студія «Диван». Вірш Т. Шевченка «Розрита могила» (ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва)

V. Хореографія

Соло

1. Кобзар Дарина. Танець: «Все в мені про тебе» (ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я)

2. Ткачова Яна. Танець: «Весняний подих» (ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я)

3. Чухліб Іванна. Танець: «Я жива» (ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я)

Ансамблі

1. Шоу-балет «Повітря» (ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я)

2. Дует «Лютий Олексій та Кусяка Мар’яна». Танець «Орися» (ННІ економіки і права)

3. Джаман Олексій, Фисун Дарина. Танець: «Overdose» (ННІ історії і філософії).

4. ANFACE. «Make-up». (ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва).

VІ. Інструментальне мистецтво

1. Гуков Валерій та Вишемірський Роман. Композиція Роба Скелона «For That Second» (ННІ історії і філософії)

2. Ткаченко Євгеній, Гурт LemonBITE. Пісня: «Мовчиш», White stripes - Seven nation army (ФОТІУС)