Чергова робоча зустріч з британськими колегами відбулася 27 липня 2023 року. Модератором зустрічі був  представник ССG Олександр Смірнов. Від Університету Гринвіча були заступниця директора міжнародного відділу Луїза Блер і менеджерка з міжнародного партнерства Лорен Бул,  завідувачка Школи гуманітарних і суспільних наук Сесілія Лаваль, координаторка наукової спільноти Університету Гринвіча Наталія Румянцева.

ЧНУ представляли проректор з наукової та інноваційної діяльності Олександр Спрягайло та працівники відділу міжнародних зв’язків.

Під час зустрічі було обговорено стратегії та перспективи подальшої співпраці, визначено труднощі, які виникають у процесі комунікації, а також пріоритети, на яких варто зосередитись у першу чергу. Колеги з британського університету висловили бажання надалі надавати ЧНУ всебічну підтримку та розвивати співпрацю.

Пані Сесілія Лаваль запропонувала проведення онлайн-курсу підвищення рівня володіння англійською мовою: спочатку для викладачів, а з січня — й для студентів ЧНУ ім. Б.Хмельницького.

Доктор Наталія Румянцева поінформувала науковців ЧНУ про перспективи розвитку двох спільних проєктів у сфері ІТ та лінгвістики.

Проректор з наукової та інноваційної діяльності Олександр Спрягайло підсумував результати співпраці за минулий рік:

• укладено Меморандум про співпрацю з Університетом Гринвіча;
  • науковці ЧНУ долучилися до міжнародної конференції SHIFT, яку проводив Університет Гринвіча;
  • студентки ННІ іноземних мов взяли участь у студентській конференції «Ти в майбутньому», яку проводив університет Гринвіча. Конференція проходила під гаслом «Студентами для студентів»;
  • студенти спеціальностей «Туризм та Готельно-ресторанна»справа ННІ економіки і права долучилися до пілотного освітнього міжнародного проєкту, який провів доктор Пітер Влахос;
  • науковці ЧНУ імені Богдана Хмельницького пройшли онлайн-курс із написання грантових проєктів«Workshop on Grant writing skills». Цю серію тренінгів проводив к.хім.н., професор університету Брайтона, директор R&D компанії ANAMAD (Велика Британія) Сергій Михайловський у співпраці з Університетом Гринвіча;
  • проведено спільну Дослідницьку мережеву конференцію для післявоєнної відбудови України у межах співпраці з британським Університетом Гринвіча;
  • доктор Пітер Влахос, керівник програми міжнародних зв'язків Школи менеджменту та маркетингу факультету бізнесу Університету Гринвіча взяв участь у роботі пленарного засідання VІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Туризм і гостинність: стан, проблеми, перспективи» у ЧНУ імені Богдана Хмельницького;
  • п’ять студенток ЧНУ взяли участь у Літнійшколі з права та отримали сертифікати про навчання. Університет Гринвіча оплатив навчання наших студенток, надавши їм можливість віртуально відвідати британську Літню школу з права.

Переконаний, що взаємовигідне співробітництво Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького з британським партнером — Університетом Гринвіча — в найближчій перспективі вийде на новий рівень, що уможливить реалізацію спільних програм, підсилення освітньої і наукової співпраці для досягнення нових результатів зі спільних проєктів та впровадження інновацій, які будуть корисними як для Черкащини, так і працюватимуть на благо всієї України, — говорить Олександр Спрягайло.