Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяли участь у британській Літній школі з права при університеті Гринвіча (Велика Британія).

Навчання пройшли четверо студентів ННІ економіки і права та студентка ННІ іноземних мов. Відвідували заняття віртуально.

Своїми враженнями ділиться четвертокурсниця ННІ іноземних мов Ніна Тимошенко, яка опановує спеціальність «Середня освіта».

Навчання проходило онлайн. Цей двотижневий курс став для мене значущим відрізком у моєму навчанні та розвитку.

Вже з перших днів Літньої школи я зрозуміла, що це буде унікальний досвід. Команда викладачів із Британії та Америки була надзвичайно кваліфікованою та професійною. Кожен день пройходив у режимі насиченого навчання, де поєднувалися лекції, семінари, групові дискусії та практичні вправи. Хоча, чесно кажучи, теми були важкими для мене, адже до цього я раніше не вивчала право так поглиблено.

Однією з головних переваг цього курсу була міжнародна атмосфера. Це дозволило нам не лише поглибити свої знання з права, а й розширити  світогляд та зрозуміти особливості правових систем різних країн.

Окрім правничих аспектів, літня школа також сприяла покращенню моїх мовних навичок. Оскільки усі заняття проводилися англійською мовою, я мала можливість випробувати свої знання іноземної мови у реальних ситуаціях. Такі навчальні умови допомогли мені стати впевненішою у спілкуванні, покращити лексичний запас та розуміння «нейтів спікерів» або «рідномовців».

Дякую організаторам та викладачам за цей чудовий досвід. Літня школа права від «Гринвіч Скул» надала мені цінні знання з права, покращила мовні навички та надихнула на подальше навчання і професійний розвиток. Рекомендую всім студентам не втрачати можливостей, якщо вам пропонується взяти участь у подібних заходах, семінарах та лекціях від іноземних університетів. Це не тільки покращення мовних навичок, але й прекрасний досвід спілкування з людьми та пізнання чогось нового.

— Нас пов’язує з британським партнером — Університетом Гринвіча — угода та плідна співпраця, разом реалізуємо низку міжнародних освітніх проєктів. У межах одного з них  Університет Гринвіча оплатив навчання студентам у Літній школі з права. Щира вдячність  європейським друзям за додаткові можливості для наших викладачів і студентів! — зазначив ректор ЧНУ Олександр Черевко.

ННІ іноземних мов