Нагадуємо вступникам, що  31 липня о 18:00 завершується термін подачі заяв для здобуття освітнього ступеня «бакалавр».

Приймальна комісія Черкаського національного університету імені Богдана хмельницького підготувала алгоритм дій вступника на ОС «молодший бакалавр», «бакалавр», «магістр» медичного спрямування:

1. Підготувати пакет потрібних документів (адресу електронної пошти, серію та номер документа про раніше здобуту освіту, номер, PIN-код та рік сертифікатів ЗНО/НМТ, тип та номер (серію та номер) документа, що посвідчує особу, реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), завантажити кольорову фотокартку розміром 3х4 см (до 1 Мб у форматі jpg), завантажити мотиваційний лист (в ел.форматі), реквізити документів, що засвідчують підстави для спеціальних умов участі у вступній кампанії, інформація про які доступна в державних реєстрах).

2. Починаючи з 01 липня створити електронний кабінет вступника на сайті https://vstup.edbo.gov.ua (див. інструкцію).

3. Для вступників на спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація (декоративне мистецтво), 017 Фізична культура і спорт та 024 Хореографія – потрібно зареєструватися для проходження творчих конкурсів через електронний кабінет. Після реєстрації до вас зателефонує працівник приймальної комісії і надасть більш детальну інформацію.

4. У період з 19 по 31 липня подати документи (сформувати електронні заяви на вступ у своєму електронному кабінеті). Однак є винятки певних категорій вступників, які подають заяви паперово (див. інформацію)

5. 5 серпня електронна база оприлюднить списки, рекомендованих до зарахування за державним замовленням (зайти в свій електронний кабінет і перевірити статус своїх заяв).

6. Вступники, які отримали рекомендацію до зарахування за державним замовленням (у особистому кабінеті буде запис «рекомендовано до зарахування» за однією із заяв), до 18-00 08 серпня повинні підтвердити своє бажання навчатися через електронні кабінети з накладенням кваліфікованого електронного підпису та укласти договір про навчання у закладі освіти.

7. Вступники, які не отримали рекомендацію до зарахування за державним замовленням (у особистому кабінеті відсутній запис «рекомендовано до зарахування»), до 18-00 14 серпня  повинні підтвердити своє бажання навчатися на контракті через електронні кабінети з накладенням кваліфікованого електронного підпису та укласти договір про навчання у закладі освіти та договір про надання платних освітніх послуг (для осіб, які не досягли 18-річного віку, обов’язкова присутність одного із батьків вступника).

8. Очікувати повідомлення від приймальної комісії про зарахування.

Умови конкурсного відбору на ОС «молодшого бакалавра»

(що треба складати для вступу)

Спеціальності

На бюджет