Щорічний легкоатлетичний забіг у пам'ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за героїв України» відбувся 28 серпня.

Дистанція, котру потрібно було подолати, складала два кілометри, її маршрут: площа Слави — Палац одружень — площа Слави на вул. Хрещатик.

Команда Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького на чолі з ННІ фізичної культури, спорту і здоров'я взяла участь у забігу. До команди увійшли як студенти, так і викладачі. Старший викладач кафедри спортивних дисциплін Денис Нечипоренко виборов перше місце, студент-другокурсник Денис Рижий посів друге місце.

Також до команди долучилась та вшанувала пам'ять мама одного із випускників ЧНУ В'ячеслава Гаги, що загинув, захищаючи Батьківщину.

Вітаємо наших студентів та викладачів з перемогами! Вшановуємо пам'ять героїв України!

ННІ фізичної культури, спорту і здоров'я