Напередодні Дня науки начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець спільно з головою Черкаської обласної ради Анатолієм Підгорним вручив обласні премії молодим науковцям Черкащини.

Про це інформує Черкаська ОВА.

Премію заснували минулоріч, аби підтримати наукову спільноту області та мотивувати молодих науковців. Цього року із 23 претендентів комісія визначила 10 номінантів: 8 молодих науковців і 2 колективи науковців.

– Черкаські наукові школи вкотре підтвердили свій високий рівень, — наголосив Ігор Табурець. — А зараз Україна, як ніколи, потребує нових, нестандартних рішень у всіх сферах.

Дипломи та звання лауреата премії молодим науковцям Черкащини отримали і двоє науковців Черкаського національного університету:

Наталія Карауш-Кармазіна — кандидат хімічних наук, науковий співробітник науково-дослідної частини, голова Ради молодих учених, має переконливі здобутки в галузі молекулярної електроніки.

Олексій Компанієць — аспірант кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки. Працює над дослідженням періоду національного державотворення часів Української революції 1917-1921 років.

Джерело: Черкаська ОВА