Пропонуємо студентам, аспірантам та науковцям Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького ознайомитися з добіркою актуальних міжнародних можливостей.

Проведення досліджень у США за програмою Фулбрайта для науковців

Деталі за посиланням
Цільова аудиторія: науковці з науковим ступенем, або без наукового ступеня — за наявності досвіду роботи від 7 років.
Тривалість програми: 3—9 місяців.
Фінансові аспекти: організатори оплачують авіаквитки, медичне страхування та придбання професійної літератури, надають стипендію.
Дедлайн: 15 жовтня 2022 року.

Дослідницька програма Мічиганського університету Weiser Professional Development Fellows

Цільова аудиторія: науковці.
Тривалість дослідницького візиту: 4—6 тижнів (у період між лютим і квітнем або вереснем і листопадом 2023 року).
Фінансові аспекти: грант передбачає витрати на подорож, проживання, медичне страхування та добові.
Дедлайн: 15 вересня 2022 року.

Гранти фонду Гетті (США)

Деталі за посиланням
Цільова аудиторія: науковці у сферах гуманітарних та суспільних наук, а також мистецтва.
Тривалість програми: 3—9 місяців.
Обсяг гранту: $21500 — 65000.
Дедлайн: 3 жовтня 2022 року.

Єврошкола  2022 від Представництва ЄС в Україні

Деталі за посиланням
Цільова аудиторія: студенти 4 курсу бакалаврату та магістратури денної форми навчання, аспіранти.
Час та місце проведення: 20 вересня —31 жовтня 2022 року, онлайн.
Фінансові аспекти: участь безкоштовна.
Дедлайн: 10 вересня 2022 року.