Студентки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького здобули призові місця в ХІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Метою конкурсу, який  щорічно організовує  Міністерство освіти та науки України, є вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови і літератури.

Так, за результатами фінального етапу конкурсу дипломами ІІ ступеня нагороджено:

— Людмилу Гонду (ННІ української філології та соціальних комунікацій). Науковий керівник —  докторка філологічних наук, завідувачка кафедри українського мовознавства і прикладної лінгвістики, професорка Людмила Шитик.

— Ксенію Куріло (ННІ іноземних мов).  Науковий керівник — завідувачка кафедри слов'янської філології, зарубіжної літератури та методики навчання, кандидатка філологічних наук, доцентка Лариса Корновенко.

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено:

— Діану Мусієнко (ННІ природничих та аграрних наук). Науковий керівник — завідувачка кафедри  методики навчання, стилістики й культури української мови, кандидатка педагогічних наук, доцентка Вікторія Руденко.

— Мовно-літературний конкурс — це гарна можливість для студентів долучитися до свого минулого, культурних надбань, досвіду, набутого попередніми поколіннями, і ще раз звернутися до художнього світу Тараса Шевченка. Учасники мали можливість  висловити власне бачення поетичної спадщини Кобзаря, продемонструвати свою причетність до великої когорти шанувальників його творчості, — наголосила  Людмила Шитик.

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького