Тематичний план наукових досліджень та розробок, які виконує Черкаський національний університет за рахунок коштів державного бюджету

Перелік тем кафедральних науково-дослідних робіт, які зареєстровані в УкрІНТЕІ ЧНУ

Перелік наукових конференцій

2016 рік

2017 рік

2018 рік

2019 рік

2020 рік

2021 рік

2022 рік

 

 

 

 

 

 

Перелік проєктів, що пропонуються до виконання за рахунок видатків державного бюджету, починаючи з 2022 року

 
 

Перелік тем кафедральних науково-дослідних робіт, які зареєстровані в УкрІНТЕІ ЧНУ


Перелік проєктів, що пропонуються до виконання за рахунок видатків державного бюджету, починаючи з 2021 року 

Інформація до проєкту О. В. Мельниченка «Розробка концепції використання штучного інтелекту в системі контролю господарської діяльності»
Інформація до проєкту Н. В. Зачосової «Розробка парадигми управління економічною безпекою бізнес-процесів для збереження критичної інфраструктури України за Індустрії 4.0»
Інформація до проєкту Г. В. Баришнікова «Тандемні органічні світлодіоди з високою квантовою ефективністю на основі ультратонких емісійних шарів із трансфером енергії від ексиплексу»

 

 


Положення


 2021

2020 рік

2019 рік

2018 рік

2017 рік


2016 рік

 

Перелік проєктів, що пропонуються до виконання за рахунок видатків державного бюджету починаючи з 2020 року

 

Інформація до проєкту Сторожук Н. В. «Експериментальне дослідження і моделювання отримання нанопоясків оксидів шляхом інтенсивного перемішування»

 

Інформація до проєкту Литвин В. А. «Нанокомпозити перехідних металів на основі синтетичних гумінових речовин з функціональними оптичними, магнітними та посиленими терапевтичними властивостями»

 

Інформація до проєкту Герасименко О. М. «Декомпозиція ризикоорієнтованого підходу до управління господарськими структурами в умовах подолання ерозії економічної безпеки»

 

Уточнений тематичний план наукових досліджень та розробок, які виконує Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького за рахунок коштів державного бюджету у 2019 році