ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: (067) 83 09 612, (063) 80 32 971, (0472) 31 72 82

05.08
2022

Максим Гаврилюк взяв участь у міжнародній нараді з охорони сокола балабана

Директор ННІ природничих та аграрних наук, орнітолог Максим Гаврилюк багато років представляє Україну в міжнародній робочій групі з охорони балабана — Saker Task Force.

Детальніше...
05.08
2022

В Україні створили сайт для науковців та журналістів

Для популяризації української науки створено платформу «Вільна Наука». Наукові інститути та установи можуть із легкістю розповідати про відкриття та публікувати релізи, а журналісти — підтримувати контакт із представниками наукових установ для розповсюдження новин серед громадськості.

Детальніше...
05.08
2022

Отримайте грант на навчання в університеті!

Студенти та абітурієнти Черкаської області можуть взяти участь у соціальній програмі Scholarship та отримати грант на оплату року навчання в українському ЗВО.

Детальніше...
05.08
2022

Багатомовну освіту обговорювали під час міжнародного стажування в Естонії

Євроінтеграційний курс України передбачає, з-поміж іншого, проведення мовної політики, спрямованої на забезпечення українських громадян можливостями безперешкодного спілкування на європейському просторі.

Детальніше...
04.08
2022

Філологи ЧНУ запрошують на безкоштовні курси з української мови

Викладачі ННІ української філології та соціальних комунікацій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького організували проєкт для підвищення рівня знань з української мови.

Детальніше...
04.08
2022

Випускник та студент ЧНУ змагалися за звання кращого в області спортсмена липня

На Черкащині визначили кращого спортсмена місяця за підсумками результатів спортсменів на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів у липні. Про це інформує відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області.

Детальніше...
04.08
2022

Навіть під час канікул — навчатися!

Студенти-магістранти освітньо-професійної програми «Лабораторний аналіз» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького успішно пройшли курс XVII Міжнародної Літньої школи для молодих учених, аспірантів і магістрів з молекулярної біології, біотехнології та біомедицини.

Детальніше...
03.08
2022

Приєднуйтесь до міжнародної онлайн-конференції «Шанс для науки»

Українським студентам, викладачам та науковим працівникам, які постраждали від війни та шукають можливості для продовження навчання, реалізації дослідницького проєкту чи наукової роботи, пропонується взяти участь у міжнародній онлайн-конференції «Chance for Science Conference 2022» («Шанс для науки 2022»).

Детальніше...
 
 

У зв’язку із затвердженням Стандарту вищої освіти України першого (бакалаврського) рівня за галуззю знань 29 Міжнародні відносини за спеціальністю 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії у 2021 році набір на навчання за вказаною спеціальністю буде здійснюватися виключно на денну форму навчання, оскільки Стандартом не передбачено інших форм здобуття вищої освіти.

Приймальна комісія ЧНУ