ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: (067) 83 09 612, (063) 80 32 971, (0472) 31 72 82

31.01
2023

Делегація ЧНУ відвідала презентацію освітнього проєкту компанії «Кернел»

Ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко, директор ННІ природничих та аграрних наук Максим Гаврилюк та помічник ректора з питань зовнішньої комунікації Андрій Касян побували на презентації програми «Open Agro University».

Детальніше...
31.01
2023

Розпочалися курси підвищення кваліфікації для керівництва ЧНУ

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького розпочалися курси підвищення кваліфікації для директорів інститутів, деканів факультетів та завідувачів кафедр.

Детальніше...
31.01
2023

Наукова бібліотека університету поповнилася цінними виданнями з біології

Днями відбулася непересічна подія — сім'я відомого зоолога Миколи Євтушевського (1942—2017) передала у дарунок Черкаському національному університету імені Богдана Хмельницького його наукову бібліотеку.

Детальніше...
30.01
2023

Студентка ЧНУ, яка навчається в університеті Вальядоліда за програмою Еразмус +, провела канікули на острові Майорка

Студентка 4-Б курсу, спеціальності «Філологія» ННІ іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Анастасія Лозова протягом 5 місяців навчалася в іспанському університеті за спеціальністю «Англійська мова». 

Детальніше...
30.01
2023

На кафедрі дошкільної освіти обговорили питання якості підготовки майбутніх фахівців

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького на кафедрі дошкільної освіти відбулася робоча зустріч щодо обговорення питання якості підготовки майбутніх фахівців дошкільної освіти та попиту на цих фахівців на ринку праці.

Детальніше...
30.01
2023

Викладачі ННІ природничих та аграрних наук отримали Подяки від Управління освіти і науки

Доценти  кафедри хімії та наноматеріалознавства Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Шевченко, Олена Лут, Олег Погребняк, Валентина Литвин  та Сергій Бондарчук отримали Подяки від начальника Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Валерія Данилевського.

Детальніше...
29.01
2023

Науковець Черкаського національного дослідив долю черкащан — учасників бою під Крутами

Щороку 29 січня в Україні відзначають День пам’яті Героїв Крут. Трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну. Випускник, а нині аспірант Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, член Національної спілки краєзнавців України Олексій Компанієць дослідив участь черкащан у тих доленосних для українського народу подіях.

Детальніше...
28.01
2023

Майбутні філологи побували на виставці унікального рушника Перемоги

Директорка ННІ української філології та соціальних комунікацій Оксана Іванченко разом з майбутніми філологами та  очільницею «Музею українського рушника» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Наталією Ярмоленко відвідали в Черкаському  обласному художньому музеї виставку-перфоманс  заслуженої художниці України, доцентки мистецтвознавства Олександри Теліженко, присвячену унікальному рушникові.

Детальніше...
27.01
2023

Сергій Шкарлет вручив відзнаку професорці ЧНУ

Професорка кафедри історії України Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Лариса Синявська була відзначена Подякою Міністерства освіти і науки України  за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність.

Детальніше...
 
 

Запрошуємо студентів, викладачів та співробітників підписатися на YouTube-канал Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького! 

Нас вже понад тисяча і ми маємо змогу переглядати першими яскраві й динамічні ролики з кожної масштабної події, що відбувається в нашому університеті, дізнаватися про все, чим живуть викладачі й студенти. Крім того, на каналі проводитимуться прямі трансляції з подій — це зручно й інформативно.

Долучайтеся, ставте нагадування та «so live and make merry», як мовиться у відеоролику:

 


Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького