ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: (067) 83 09 612, (063) 80 32 971, (0472) 31 72 82

26.06
2022

Орнітотерапія: як птахи допомагають людям знімати стрес

Про орнітотерапію розповіли кореспондентам «5 каналу»  викладачі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...
24.06
2022

Аспіранти відзвітувалися про результати наукової діяльності

Аспіранти 2–4 курсів навчання Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відзвітувалися про результати своєї наукової діяльності.

Детальніше...
24.06
2022

Вчена рада зібралася напередодні завершення навчального року

Засідання вченої ради Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулося напередодні завершення навчального року. Розпочалося воно з приємної місії — вручення атестатів доцентів та професорів.

Детальніше...
24.06
2022

Історики й міжнародники плетуть маскувальні сітки

Після завершення літньої сесії студенти та викладачі ННІ міжнародних відносин, історії та філософії активно долучилися до волонтерського проєкту з виготовлення маскувальних сіток.

Детальніше...
23.06
2022

ЧНУ – 120 днів війни: Вілане Темакхуландле

Рівно 120 днів тому росія почала повномасштабне вторгнення в Україну і змінила життя кожного представника університетської родини Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Не залишилися байдужими й іноземні студенти університету.

Детальніше...
23.06
2022

В ефірі Українського радіо «Рось» презентували мовний проєкт ЧНУ

Директорка ННІ української філології та соціальних комунікацій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Оксана Іванченко в ефірі Українського радіо «Рось» презентувала мовний проєкт.

Детальніше...
23.06
2022

Студенти-журналісти Черкаського національного взяли участь у всеукраїнській медіадискусіїї

22 червня кафедра журналістики, реклами та PR-технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького долучилася до експертного обговорення для медійників, студентів, медіаекспертів та всіх зацікавлених, організованого Комісією з журналістської етики.

Детальніше...
23.06
2022

Студенти-іноземці успішно склали випускні іспити

Студенти Навчально-наукового центру «Інститут міжнародної освіти» успішно склали випускні іспити та захистили кваліфікаційні роботи у дистанційному форматі.

Детальніше...
23.06
2022

Бакалаври-художники ЧНУ захистили кваліфікаційні роботи

Завершився захист кваліфікаційних робіт випускників кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.
Детальніше...
 
 

Старший викладач кафедри спортивних дисциплін Денис Нечипоренко та студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького у — переможці на Командному чемпіонаті України з легкої атлетики в змішаній естафеті 4х400 м з результатом 3:35,35.

Чемпіонат пройшов 29-30 січня в м. Суми. У складі команди з чотирьох осіб — три представники ЧНУ: старший викладач Денис Нечипоренко, студент ННІ фізичної, культури, спорту і здоров’я Костянтин Кишкань, випускниця Тетяна Безшийко. З ними в команді була також легкоатлетка Вікторія Ніколенко.

З протоколом можна ознайомитися за посиланням: https://competitions.uaf.org.ua/.../files/mixrelay.pdf...

Вітаємо та бажаємо подальших перемог!

 

ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я