ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: (067) 83 09 612, (063) 80 32 971, (0472) 31 72 82

03.10
2023

Побільшало звернень до алергологів: на Черкащині люди скаржаться на амброзію

Доцентка кафедри біології, екології та агротехнологій Черкаського університету імені Богдана Хмельницького Вікторія Осипенко пояснила кореспондентам «Суспільного», як амброзія шкодить людському здоров’ю.

Детальніше...
03.10
2023

Наукова бібліотека ЧНУ підписала угоду про співпрацю з бібліотекою Університету Григорія Сковороди

Книгозбірня Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького продовжує розширювати зовнішні зв’язки, налагоджуючи корпоративну співпрацю з бібліотеками закладів вищої освіти України.

Детальніше...
03.10
2023

У Всесвітній день туризму студенти ЧНУ ознайомилися з об'єктами культурно-історичної спадщини Черкащини

Студенти спеціальностей «Туризм і рекреація» та «Готельно-ресторанна справа» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відзначили Всесвітній день туризму мандрівкою у с. Мошни Черкаської області.

Детальніше...
03.10
2023

На доброчинному концерті «Я тут. Я Україна» у ЧНУ звучала воєнна лірика та виступи рок-гурту

Захід проходив на центральний площі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Концерт продовжив марафон суботніх вечорів «Student’s art autumn» — об’єднані заради перемоги!
На нього були запрошені поети й співаки міста Черкас, які виконували авторські композиції.

Детальніше...
02.10
2023

Військовослужбовець Андрій Більда: «Працювати у злагодженій команді — означає перемагати»

Із першого дня повномасштабного вторгнення росії в Україну випускник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, голова відділення Національного олімпійського комітету в Черкаській області, почесний президент Федерації триатлону України Андрій Більда став на захист рідної землі. Це вже його другий похід до ЗСУ від 2014 року.

Детальніше...
02.10
2023

Черкаські науковці взяли участь у XVI Українсько-польських зустрічах у Яремче

Делегація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького у складі проректора з наукової та інноваційної діяльності Олександра Спрягайла та професорів кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Ольги Морозової і Євгена Синкевича взяла участь у XVI Українсько-польських зустрічах у Яремче.

Детальніше...
02.10
2023

Під час нової сесії «Філософської кав’ярні» говорили про пропаганду та маніпулятивні техніки

У межах роботи «Центру когнітивної риторики та філософсько-теологічних досліджень» кафедри філософії, соціальних та політичних наук ННІ міжнародних відносин, історії і філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького на майданчику  ростерії  «Фабрика кави» днями  відбулася чергова сесія проєкту «Філософська кав’ярня».

Детальніше...
01.10
2023

Хвилиною мовчання вшанували в ЧНУ пам’ять героїв, які віддали своє життя за Україну

Колектив Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького доєднався до  загальнонаціональної хвилини мовчання.

Детальніше...
01.10
2023

День Українського козацтва святкуємо 1 жовтня

Згідно з Указом Президента України №455 від 28 липня поточного року День Українського козацтва відтепер відзначаємо 1 жовтня. Переміна відбувається в рамках загального переходу на новоюліанський календар, що нині триває в нашій державі, Православній церкві України, Українській греко-католицькій церкві.

Детальніше...
01.10
2023

Фільм про воїнів ССО презентували у Черкасах

Прем'єра фільму про воїнів ССО «Вовк. Страху нема» відбулася у Черкасах за участі колективу та студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...
30.09
2023

Екологи Черкаського національного провели спільну акцію з НПП «Холодний Яр»

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького є науковим куратором Національного природного парку «Холодний Яр». У межах співпраці між закладами 28 вересня викладачі та студенти ННІ природничих та аграрних наук  провели захід з нагоди  Міжнародних днів спостережень за мігруючими птахами, який традиційно проводиться наприкінці вересня — на початку жовтня.

Детальніше...
30.09
2023

Усіх працівників освіти зі святом!

Дорогі колеги! Щиро вітаю із Днем працівників освіти!

Детальніше...
29.09
2023

У ЧНУ провели Міжнародну наукову конференцію, присвячену ювілею професора Бориса Мінаєва

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулась Міжнародна наукова конференція «Молекулярна інженерія та комп'ютерне моделювання для нано- і біотехнологій: від наноелектроніки до біополімерів», присвячена 80-річчю від дня народження заслуженого діяча науки і техніки України, доктора хімічних наук, професора Бориса Пилиповича Мінаєва.

Детальніше...
29.09
2023

У ЧНУ відзначили День захисників та захисниць України

Делегація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяла участь у загальнообласних заходах із нагоди Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва.

Детальніше...
29.09
2023

В обласному краєзнавчому музеї збиратимуть кошти для випускника ЧНУ

Випускник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олесь, який нині воює у Третій окремій штурмовій бригаді Збройних сил України, збирає на тепловізор.

Детальніше...
29.09
2023

Викладачів ЧНУ відзначили нагородами до Дня працівників освіти

До Дня працівників освіти в обласній державній адміністрації відбулося урочисте зібрання і нагородження кращих освітян Черкащини. Серед запрошених були ректор Олександр Черевко та викладачі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...
 
 

Старший викладач кафедри спортивних дисциплін Денис Нечипоренко та студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького у — переможці на Командному чемпіонаті України з легкої атлетики в змішаній естафеті 4х400 м з результатом 3:35,35.

Чемпіонат пройшов 29-30 січня в м. Суми. У складі команди з чотирьох осіб — три представники ЧНУ: старший викладач Денис Нечипоренко, студент ННІ фізичної, культури, спорту і здоров’я Костянтин Кишкань, випускниця Тетяна Безшийко. З ними в команді була також легкоатлетка Вікторія Ніколенко.

З протоколом можна ознайомитися за посиланням: https://competitions.uaf.org.ua/.../files/mixrelay.pdf...

Вітаємо та бажаємо подальших перемог!

 

ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я