Проєкт інтерв'ю «Кава з директором» продовжується в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

Керівник кожного з інститутів та факультетів за чашкою кави розповість про університетське життя.

Ви дізнаєтеся про те, якими видатними викладачами і випускниками славляться наші інститути і які здобутки отримали студенти під час навчання. Вам розкажуть про особливості освітнього процесу та матеріально-технічну базу інституту, а також про те, де реалізують себе випускники ЧНУ. Звісно, в інтерв'ю не обійдеться без інформації про дозвілля студентів, діяльність студактиву тощо.

Традиції, сьогодення та перспективи розвитку інституту — все це очима керівників інститутів та факультетів ЧНУ.

Сьогодні розмовляємо з директоркою навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії Наталією Земзюліною.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького