7 травня розпочалася реєстрація для участі в цьогорічних випробуваннях до магістратури, а також до аспірантури. Триватиме вона до 29 травня включно. 

Цьогоріч охочі вступати до магістратури проходитимуть єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) та складатимуть єдиний вступний іспит (ЄВІ). Зауважимо, що результати ЄВІ також можуть знадобитися потенційним аспірантам для допуску до вступного іспиту з іноземної мови.

Реєстрацію осіб, які бажають узяти участь у ЄФВВ та/або ЄВІ,  здійснюють приймальні комісії закладів вищої освіти за умови особистої присутності вступника / вступниці та/або дистанційно. 

Реєстрація відбуватиметься за допомогою взаємодії двох сервісів, роботу яких забезпечують Державне підприємство «Інфоресурс» та Український центр оцінювання якості освіти.

Для успішної дистанційної реєстрації необхідно діяти за таким алгоритмом

Заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційні магістри мають указати населений пункт в Україні або за кордоном, у якому бажають пройти ЄФВВ та/або ЄВІ, назву іноземної мови, з якої бажають скласти ЄВІ, і назву(-и) ЄФВВ (педагогіка та психологія, психологія та соціологія, економіка та міжнародна економіки, облік та фінанси, право та міжнародне право, управління та адміністрування, політологія та міжнародні відносини, інформаційні технології). Зауважте, що для проходження ЄФВВ можна вибрати тестування не більш ніж із двох предметних спрямувань.

Наголошуємо, що за кордоном ми маємо обмеження щодо кількості учасників, які можуть проходити вступні випробування. Тому в разі вичерпання доступних місць у певному населеному пункті певної країни він стане недоступним для вибору.  

Вступник / вступниця має право внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію протягом часу, відведеного для реєстрації. Для цього учаснику / учасниці необхідно звернутися до приймальної комісії, яка його / її зареєструвала для участі у вступному(-их) випробуванні(-ях), і повернути раніше виданий екзаменаційний листок для його анулювання. Якщо в процесі перереєстрації вступник / вступниця бажає змінити персональні дані – він / вона має надати документ(-и), що підтверджує(-ють) зміну персональних даних.

Для зареєстрованих учасників / учасниць на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому. Тут до 17 червня будуть розміщені запрошення-перепустки, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестувань під час основної сесії.

Джерело: Український центр оцінювання якості освіти

Номери консультативних телефонів приймальної комісії:

 067 830 96 12, 063 803 29 71.

Приймальна комісія