На запрошення кафедри німецької філології студентам ННІ іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького прочитала гостьову лекцію докторка філологічних наук, професорка, дослідниця, перекладачка Лілія Безугла (Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, університет Єна (Німеччина)).

Тема лекції: «Відтворення фігур звукопису в українських перекладах лірики Р.М. Рільке: лінгвосеміотичний підхід».

Понад 70 здобувачів освіти, які вивчають переклад, викладачі ННІ іноземних мов долучилися до заходу та дізналися багато цікавого про новітні тенденції в царині перекладу й змогли проаналізувати праці відомих перекладачів. Співпраця кафедри німецької філології з Лілією Безуглою відбувається у межах академічної мобільності між ЗВО та на основі Постанови Кабінету міністрів України від 12 серпня 2015 р. № 579.

Кафедра німецької філології