Однією з переваг онлайн-навчання у ЧНУ ім. Б. Хмельницького є можливість відвідувати лекції і слухати виступи провідних фахівців не тільки своєї Альма-матер, а й інших університетів.

Чудова нагода випала студентам-юристам ЧНУ і КНУ ім. Т. Шевченка послухати лекцію провідної фахівчині у сфері інтелектуальної власності, професорки, керівниці «ІР Academy» Ольги Кулініч на тему «Як інтелектуальна власність сприяє монетизації власної особистості».

Колаборація між студентами та викладачами двох університетів щодо вивченння актуальних питань у сфері інтелектуальної власності відбулася завдяки креативній ідеї Ольги Кулініч щодо проведення відеолекції у форматі телемоста та підтримки викладачів: доцентки, завідувачки кафедри інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін ЧНУ Наталії Попової і доцентки кафедри права інтелектуальної власності КНУ Оксани Кашенцової.

Кафедра інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін