Громадська організація «Детектор медіа» проводить виставку карикатур «АнтиЛокшина» на тему медіаграмотності в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Виставка відкривається 23 березня об 11:30 в  м. Черкаси, бульвар Тараса Шевченка, 81, у фойє навчального корпусу №1.

Глядачам будуть представлені 26 карикатур, відібраних журі з-понад 168 робіт, що надійшли на конкурс, оголошений восени 2017 року.

Тематика конкурсу — порушення стандартів журналістики, засилля «джинси» в українських медіа, маніпуляції у ЗМІ та пропаганда, фейки, безпека в інтернеті, стереотипи у висвітленні різних тем (як-от гендеру) в медіа, некритичне сприйняття інформації громадянами.

Склад журі: Володимир Казаневський, український карикатурист, переможець національних та міжнародних конкурсів карикатур; Костянтин Казанчев, український карикатурист, голова Асоціації карикатуристів України; Яна Добрянська, арт-директорка ГО «Детектор медіа»; Олена Павлова, журналістка, авторка коміксів про кота Інжира; Женя Олійник, ілюстраторка.

Офіційний партнер виставки — Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького.

З 23 березня по 17 квітня виставка буде доступна для вільного перегляду в години роботи університету.

ННІ УФСК