Викладачі кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького увійшли до складу журі ІІ Міського конкурсу дитячого малюнка «Зимова казка», який організували Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради  разом з Черкаською дитячою школою мистецтв.

Оцінювали роботи юних художників кандидатка педагогічних наук, завідувачка кафедри Лілія Полудень, члени Національної спілки художників України: заслужений художник України Віктор Олексенко, Неоніла Недосєко та Олеся Кравчук.
— Багато надзвичайно талановитих творів, чекаємо талановитих діток у стінах Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, — наголосила Лілія Полудень.

Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва