bgb

Викладач навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та здоров’я Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Денис Нечипоренко візьме участь у Чемпіонаті Європи.

Про секрети спортивного успіху знаний легкоатлет Черкащини, майстер спорту України, розповів виданню «Чемпіон».

За словами Дениса Нечипоренка, найважливішим досягненням він вважає перемогу на національних змаганнях 21 липня 2018 року. Саме тоді спортсмен на Чемпіонаті України з легкої атлетики здобув 1 місце з бігу на 400 метрів із бар’єрами.

«Для досягнення високих результатів у спорті, на мою думку, необхідне велике бажання, самовіддача та підтримка рідних», — зазначає Денис Нечипоренко.

Нині спортсмен готується до Чемпіонату Європи, який пройде в Берліні на початку серпня.

Колектив Черкаського національного бажає Денису Нечипоренку перемоги та підкорення нових спортивних вершин.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького