bgb

Психологія — незмінно престижна спеціальність. Психологічний факультет Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького запрошує на навчання всіх, хто хоче бути успішним, щасливим, реалізованим у професії, мати гідний заробіток, а ще — бути гармонійно розвиненою особистістю.

26 липня завершується набір на навчання за освітніми програмами бакалавр: ПСИХОЛОГІЯ; ПРАКТИЧНА ПСИХОЛОГІЯ; ПРАКТИЧНА ПСИХОЛОГІЯ, ІНОЗЕМНА МОВА (англійська). Планується набір на навчання за держзамовленням.

Для здобуття освітнього ступеня "бакалавр" приймаються особи з повною загальною середньою освітою за результатами ЗНО з таких предметів:

1. Українська мова і література (обов’язково);

2. Біологія (обов’язково);

3. Математика/Іноземна мова (за вибором) / Історія України (для небюджетних конкурсних пропозицій).

За додатковою інформацією звертайтеся:

— 306 аудиторія НК №1 (бульвар Шевченка, 81, 3-й поверх);

— Телефон  для довідок: (093)93-48-905