Працівники, викладачі та студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького мають можливість дізнатися про переваги задекларованої праці та ризики незадекларованої праці для працівників і роботодавців.

Державна служба України з питань праці відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України від 5 вересня 2018 року № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» проводить національну інформаційно-роз'яснювальну кампанію про переваги задекларованої праці та ризики незадекларованої праці для працівників і роботодавців.

Назва кампанії — «Виходь на світло».

Метою кампанії є підвищення рівня обізнаності громадян про незадекларовану працю, а також інформування працівників, роботодавців і студентської молоді про переваги задекларованої праці та ризики незадекларованої праці.

Потрібна інформація на сайті www.dsp.gov.ua — розділ «Подолання незадекларованої праці».

МОН