Звенигородський освітній центр Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького розпочав свою роботу.

З цієї нагоди у приміщенні центру зібралися ректор ЧНУ Олександр Черевко, проректори, керівники структурних підрозділів, голова Звенигородської ТГ Олександр Саєнко, голова Звенигородської районної державної адміністрації Юрій Піковський, голова Звенигородської районної ради Сергій Струк, очільники окремих територіальних громад, представник Наглядової ради університету Володимир Мовчан, головний позаштатний хірург управління охорони здоров’я Черкаської ОДА, завідувач хірургічного відділення Черкаської обласної лікарні Олександр Богуславський, депутат Звенигородської міської ради Євгеній Петров, директори шкіл, підприємці.

Ректор ЧНУ Олександр Черевко представив гостям і партнерам колектив центру та розповів про те, які послуги тут можна отримати.

— Центр чекає всіх, хто працює над собою, дбає про свою освіту і попит на ринку праці, — зазначив Олександр Володимирович. — Черкаський національний університет займає високі місця в загальноукраїнських рейтингах, маємо кваліфікований професорсько-викладацький колектив, який надає якісні освітні послуги. Відкриваємо нові напрями і спеціальності. Пандемія змусила нас налагодити дистанційне навчання, пристосуватися до нових реалій, прискорила процес наближення до людей. І ось ми вже йдемо назустріч жителям Звенигородської ТГ і всього великого Звенигородського району.

Курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, стажування, підвищення кваліфікації та перепідготовка державних службовців, голів, депутатів рад усіх рівнів, посадових осіб місцевого самоврядування, а також підвищення кваліфікації вчителів, навчання для отримання сертифіката про знання державної мови та навіть «університет третього віку» — такі послуги буде надавати Звенигородський освітній центр. Готові організувати освітній процес і для своїх студентів-звенигородчан, особливо для заочників.

Це лише початок. Постійно рухаємося вперед і допомагаємо розвиватися іншим. Будемо посилювати технічне оснащення, реагувати на запити й потреби людей.

Дякую за підтримку голові Звенигородської ТГ Сергію Саєнку, депутату Звенигородської міської ради Євгенію Петрову та всьому депутатському корпусу, голові Звенигородської районної державної адміністрації Юрію Піковському, голові Звенигородської районної ради Сергію Струку, члену Наглядової ради університету Володимиру Мовчану, голові Водяницької ТГ Руслану Каюку, керівнику ЦНАПу виконавчого комітету Звенигородської міської ради Олександру Буднікову, очільниці міського інклюзивно-ресурсного центру Світлані Мудрій, своїй команді, а також усім, хто долучився до реалізації проєкту.

Бажаю директорці центру Надії Глийовій та її колективу плідної праці.

Звенигородський освітній центр Черкаського національного запрошує всіх, хто зацікавлений у наших послугах і співпраці!

Учасники зустрічі привітали університет зі знаковою подією та обмінялися думками щодо подальшої роботи центру.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького