Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького продовжує покращувати показники у вітчизняних і міжнародних рейтингах.

Так, за результатами академічного рейтингу закладів вищої освіти України «Топ-200 Україна» університет піднявся на 40 позицій та посідає 61 місце (у 2019 році був 101).

Цей результат свідчить, що університетський колектив провів колосальну роботу протягом року і вийшов на новий рівень.

Сьогодні ЧНУ розвивається відповідно до сучасних тенденцій, узагальнених міжнародною Конференцією IREG, та Берлінських принципів, затверджених учасниками другої наради IREG. Саме ці показники брали до уваги при складанні цьогорічного рейтингу.

— Суттєве підвищення позиції університету в академічному рейтингу — це не випадковість, а результат кропіткої праці всього науково-педагогічного колективу ЧНУ. Ми удосконалюємося: розвиваємо науку, відкриваємо нові спеціальності, прагнемо до вищої якості освіти, реконструюємо приміщення, оновлюємо матеріально-технічну базу. І саме це дозволяє Черкаському національному системно покращувати свої показники. Нам є до чого прагнути, і весь колектив працює над цим. Вітаю, колеги! — прокоментував ситуацію виконувач обов’язків ректора Олександр Черевко.

Нагадаємо, що протягом минулих років ЧНУ поступово, але впевнено долав нові сходинки рейтингу «Топ-200 Україна»:

  • 2015 рік — 126 місце;
  • 2016 рік — 118 місце;
  • 2017-2018 рік — 109 місце;
  • 2019 рік — 101 місце;
  • 2020 рік — 61 місце.

Ознайомитися детальніше з рейтингом можна за посиланням.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького