Студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я  Довгаль Тетяна виборола бронзу серед жінок в категорії «еліта» на Міжнародному турнірі з боксу.

У змаганнях, які проходили в м. Рига (Латвія), взяли участь спортсмени з 18 країн. Про це повідомляють на офіційній сторінці  Відділення НОК України в Черкаській області.

У першому поєдинку Тетяна боксувала проти чемпіонки Англії, яку впевнено перемогла. У другому бої боксерка поступилася суперниці з Литви.

Черкащанка виборола бронзову нагороду турніру.

— Звичайно, що  кожного разу ми їдемо  виборювати золото, але перша бронза на міжнародній арені ще більше додає нам сил та азарту наполегливо працювати! — наголошує тренер спортсменки Ілля Дубовий.

Джерело: Відділення НОК України в Черкаській області