У новому випуску відеопанорами «Археологи-професіонали про наукові проблеми та роботу зі студентами ЧНУ» студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького поспілкувалися з черкаським археологом Дмитром Куштаном.

Протягом тривалого часу роботою студентів ННІ міжнародних відносин, історії та філософії під час археологічних практик та в галузі опануванні знаннями з археологічних дисциплін супроводжує професійний археолог, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Інституту археології Національної академії наук України Дмитро Куштан. Доброзичливий до студентів, уважний до їхніх навчальних проблем, завжди готовий до кваліфікованої фахової роботи з майбутніми істориками та археологами, відкритий до спілкування — такі риси відзначають ставлення Дмитра Павловича до студентської молоді. Саме йому присвячений черговий випуск відеопанорами «Археологи-професіонали про наукові проблеми та роботу зі студентами ЧНУ», у якому мова йшла про професійний шлях, наукову та громадську діяльність науковця.

У розмові зі студентами ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Дмитро Павлович розповів про те, що і як привело його у сферу археології, висловив корисні побажання й настанови майбутнім історикам та археологам, які навчаються в нашому університеті та всім, хто вирішить пов’язати життя зі складною, проте захопливою й необхідною професією дослідника історичної минувшини.

Відеосюжет про Дмитра Куштана підготували студенти ННІ міжнародних відносин, історії та філософії. Розмову вів Олег Качан. Відеозапис — Василь Лук’яниця та Єлизавета Люта. Монтаж відеосюжету — Олег Качан і Даніїл Сімейко.

 

ННІ міжнародних відносин, історії і філософії