Студенти ННЦ «Медичний інститут» провели в Черкаському національному університету імені Богдана Хмельницького відкритий тренінг з домедичної допомоги та тактичної медицини для всіх охочих.

Інструкторами виступили студенти 3 курсу спеціальності 222 «Медицина» Дмитро Шаповал та Лідія Паламарчук. Студенти та працівники університету мали змогу пройти інструктаж щодо алгоритму дій людини при наданні першої медичної допомоги в різних ситуаціях та за різних умов. Практичні навички з проведення непрямого масажу серця та штучної вентиляції легень відпрацьовували на симуляційних тренажерах дорослої людини та немовляти, зупинку критичних кровотеч кінцівок за допомогою турнікетів.

Окремо було розглянуто порядок дій та надання допомоги відповідно до сучасного протоколу в умовах бойових дій, що є надзвичайно актуальним в наш час.

ННЦ «Медичний інститут»

Фото: Владислава Слєсар, студентка  1-Ж курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій