Приймальна комісія Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького 3 квітня провела чергову онлайн-зустріч для абітурієнтів.

Про особливості написання мотиваційного листа і вступу пільгових категорій розповідали відповідальний секретар приймальної комісії Людмила Смалиус, її заступник Денис Дерев’янко, а також член комісії — Дарина Вінник.
Школярі дізнавалися про особливості написання мотиваційного листа та вступу абітурієнтів пільгових категорій. Під час зустрічі були представлені спеціальності педагогічного, мистецького, філологічного напрямів, IT-спеціальності, журналістики. Абітурієнти цікавилися майбутнім працевлаштуванням, кількістю бюджетних місць, прохідним балом та особливостями певних спеціальностей.

Артем Іщенко, студент 1-Ж курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій

Діана Білан, студентка 1-Ж курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій