На факультеті обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулось інтелектуальне шоу «Брейн-ринг».

Кожна гра складалась з кількох поєдинків. Поєдинок між двома командами проводився доти, доки одна з команд не набирала 3 бали. У кожній команді — 6 студентів. Поєдинок проходився за двома окремими столами. На роздуми з кожного питання давалося по хвилині. Команда, яка вигравала, отримувала право зіграти у наступному поєдинку.

Цього разу у «Брейн-рингу» взяли участь 6 команд ФОТІУСу.

За результатами кількох інтелектуальних боїв у фіналі грали 2 кращі команди — «Шмякси» (Євгеній Ковальчук, Катерина Капля, Вадим Котенко, Артем Кабаченко, Віталій Зьомша, Денис Рябчун) та «Команда» (Нателла Бондарева, Катерина Хижняк, Поліна Цвинтарна, Каріна Ткач, Альона Кисіль, Ігор Павлик), які посіли відповідно 1 і 2 місця. 3-тє місце дісталося команді «Асемблер» (Іван Каюк, Олексій Мартиненко, Даніїл Шафієв, Віктор Шаблій, Павло Стовба, Іван Двореченець).

Під час гри застосовувалась комп’ютерна програма «Брейн-ринг» старшого викладача кафедри інтелектуальних систем прийняття рішень Костянтина Любченка, яка дозволяє ставити як текстові, так і графічні аудіо- та відеозапитання.

Організували й провели гру «Брейн-ринг» старший викладач кафедри інтелектуальних систем прийняття рішень Костянтин Любченко та найкращі студенти-учасники гуртка «Інтелект» — Єгор Молчанов, Альона Царьова, Лілія Зайчук, Денис Голуб.

Інтелектуальна гра вийшла цікавою та яскравою.

Кафедра інтелектуальних систем прийняття рішень