bgb

Студенти навчально-наукового інституту іноземних мов вдосконалили мовні навички під час літніх курсів з польської мови та культури. Навчання було організовано Національним агентством академічних обмінів Польщі.

Студентки 4-го курсу Ірина Ушкова та Стефанія Грановська відвідали навчальну базу Католицького університету у Любліні. Покращити свої знання третьокурсники Андрій Юхно та Валерія Палій мали змогу в навчальній базі Центру польської мови і культури для полонії та іноземців Університету Марії Кюрі-Склодовської у Любліні. У свою чергу студентка 2-го курсу Леся Нечипореко набиралася досвіду в Ягеллонському університеті у Кракові.

Учасники навчання відзначили високий рівень викладання дисциплін полоністичного циклу, різноманіття курсів за вибором, чудово організоване дозвілля. Вони отримали незабутнє спілкування з ровесниками з усього світу. Така мовна практика, на їхню думку, дала змогу зробити крок на шляху професійного становлення.

Кафедра теорії та практики перекладу