bgb

Студенти кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяли участь у пленері. Захід був проведений у межах відзначення Дня міста.

Під час пленеру юні художники зображували образ осіннього міста, акцентуючи увагу на мальовничих куточках Черкас. Окрім цього, студенти-третьокурсники Анна Коваленко та Роман Битяк проводили майстер-клас із виготовлення листівок для дітей, що лікуються в онкологічному диспансері. Разом із гостями та жителями міста було виготовлено десятки яскравих, позитивних, творчих листівок із побажаннями скорішого одужання. Позитивний настрій містянам також дарували Алла Герасименко, Борис Довгенко й Анна Білик. Разом із малечою вони виконували яскраві малюнки крейдою на асфальті, зображуючи щасливе дитинство та мирну країну.

Як зазначають студенти та викладачі, мистецтво завжди робить життя яскравішим, а свята — ще веселішими та життєрадіснішими.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницько