bgb

Студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Дарина Коробченко відвідала керівні збори Української асоціації студентів, які відбулися з 22 по 26 липня у місті Тернопіль.

Це була стратегічно важлива подія для Асоціації, адже під час зборів студенти аналізували, напрацьовували та планували подальші дії та кроки Української асоціації студентів.

— На ці збори з’їжджаються представники всіх структурних підрозділів, аби познайомитися, постратегувати та обмінятися ідеями. Вони діляться досвідом, розвивають себе, спільноти та Українську асоціацію студентів.

Завдяки таким заходам, ми маємо змогу робити наш студентський рух сильнішим та ефективнішим! — поділилася враженнями Дарина Коробченко.

Студентська рада