Викладачі ЧНУ ім. Б. Хмельницького беруть активну участь у науковій роботі, зокрема, долучаються до співпраці з відомими науковими виданнями.

Нещодавно заступником головного редактора наукового журналу «Краєзнавство» обрано доктора історичних наук, професора кафедри історії України, члена президії облорганізації Національної спілки краєзнавців України Ларису Синявську.

Часопис «Краєзнавство» засновано у квітні 1927 року Українським комітетом краєзнавства. Репресований у 1930 році. Відроджений у 1993 році з ініціативи Національної спілки краєзнавців України.

Засновники видання – Національна спілка краєзнавців України та Інститут історії України НАН України. Сьогодні видання включено до міжнародних наукометричних баз даних та публікує статті, рецензії на наукові роботи, хроніку краєзнавчого руху.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького