В ННІ міжнародних відносин, історії і філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького   відбулася чергова сесія філософського гуртка кафедри філософії, соціальних та політичних наук на  тему: «Народження та смерть людини в епоху нових біомедичних технологій: етичні, філософсько-антропологічні та соціологічні виміри».

В обговоренні взяли активну участь студенти філософських спеціальностей, представники інститутів та факультетів університету, зокрема психологічного факультету, ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я та інших.

Дуже дякуємо всім учасникам, як слухачам, так і спікерам, насамперед Естер Роговій, Юлії Мигаль, Марії Ломонос, Олексію Величку, Назару Похилу, Валерію Бондаренку.

Модератором зустрічі був доцент кафедри Володимир Процишин, до філософської дискусії також долучилися доценти Павло Кретов, Оксана Пушонкова та професор Олексій Марченко.

Завершити наші екзерсиси в біоетиці можна було б відомим, доволі амбівалентним гамлетівським висловом: «There is nothing either good or bad, but thinking makes it so.» (Act II, Scene 2) — Ніщо не є ані хорошим, ані поганим, лише мислення робить щось таким.

Інформуватимемо про наступні сесії, запрошуємо до обговорення нових тем. Доброго мислення і Радості!

Павло Кретов, доцент кафедри філософії, соціальних та політичних наук