Викладачі навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту і здоров’я запрошують абітурієнтів здобути вищу освіту.

Навчально-науковий інститут утворено з факультету фізичної культури у 2008 році. За роки існування в інституті сформовано потужний професорсько-викладацький склад. Нині в ННІ — 4 кафедри: теорії і методики фізичного виховання та спортивних ігор, спортивних дисциплін, анатомії, фізіології людини та фізичної реабілітації, фізичного виховання. Кафедри співпрацюють зі спортивними школами веслування, греко-римської боротьби, ігрових видів спорту, легкоатлетичною школою олімпійського резерву, спортивними товариствами Черкаської області.

Детальніше про переваги та спортивні досягнення ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я дивіться у відео.