Науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти взяли активну участь у створенні енциклопедичних статей для «Великої української енциклопедії», робота над якою розпочалася ще з 2013 року.

До роботи над енциклопедичним виданням, як відомо, долучилися й науково-педагогічні працівники Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Міністерство освіти і науки України висловлює вдячність колективу ЧНУ за багаторічну підтримку проєкту державної ваги й національної значущості — створення першої за доби незалежності «Великої української енциклопедії».

Нагадаємо, це універсальне енциклопедичне видання має на меті подати для найширшого читацького загалу систематизований набір сучасних достовірних наукових відомостей з усіх галузей людських знань у зручному для користування форматі. Видання покликане систематизувати і сприяти поширенню наукових знань про розвиток людської цивілізації та внесок України у світову історію й культуру.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького