Налаштування доступності

bgb
 
 
 
 

Студенти ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяли участь у семінарі з впровадження систем Compex та використання міостимуляції в тренуванні та реабілітації.

Студенти активно долучаються до опанування сучасних інноваційних методик, що застосовуються у спортивній підготовці та фізичній реабілітації.
Днями на базі Центру підтримки та реабілітації ветеранів війни та студентів CHNU.RECOVERY, за участю офіційних представників Compex в Україні, відбувся професійний семінар, присвячений впровадженню систем Compex та використанню електроміостимуляції в тренувальному процесі, реабілітації після травм та для підтримки функціонального стану спортсменів.

Програма семінару включала як теоретичну, так і практичну частину.

У теоретичному блоці учасники ознайомилися з біофізичними основами електроміостимуляції, механізмами впливу на різні групи м’язів, а також з сучасними тенденціями застосування міостимуляторів в спортивній практиці та медичній реабілітації. Особливу увагу було приділено науковим дослідженням, які підтверджують ефективність міостимуляції у підвищенні сили, витривалості, зменшенні больового синдрому та пришвидшенні відновлення після травм.

Практичний блок семінару дав можливість студентам особисто протестувати обладнання Compex, ознайомитися з методиками роботи з м'язами-агоністами та антагоністами, освоїти програми для різних цілей — від реабілітації до спортивної підготовки.

Завідувачка кафедри анатомії, фізіології та фізичної реабілітації, доцентка Лідії Ілюха та викладачка кафедри, кандидатка біологічних наук Вікторія Завгородня надали ґрунтовну експертну підтримку під час обговорення наукових аспектів міостимуляції та взяли активну участь у практичній частині семінару.

Захід став важливою частиною практичної підготовки студентів до роботи у сфері фізичної реабілітації, та адаптивної фізичної культури.

У межах подальшого розвитку теми заплановано проведення наступного практичного семінару з акцентом на клінічні випадки та досвід впровадження міостимуляції від лікарів та фізіотерапевтів, які щодня застосовують ці технології у своїй професійній діяльності.

Навчально-науковий центр підтримки та реабілітації ветеранів війни і студентів