bgb

Завідувачка кафедри німецької філології Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Леся Овсієнко взяла участь у робочій зустрічі тренерів міжнародної програми DLL (Deutsch lehren lernen), яка проходила з 30 вересня по 2 жовтня у місті Львів.

Науковиця є тренером програми у закладі освіти. Учасники зустрічі обговорили нагальні питання університетської співпраці, поділилися досвідом, окреслили перспективи подальшої роботи та пройшли психологічний тренінг.

Нагадаємо, що на кафедрі німецької філології Черкаського національного реалізується міжнародна програма «Deutsch lehren lernen / Вчимося навчати німецької» на основі укладеної угоди між ЗВО та Goethe-Institut в Україні. Здобувачі освіти мають можливість пройти курси від Гете-Інституту та отримати міжнародні сертифікати.

Кафедра німецької філології